Respawn.pl

Strona główna » Holak nowym zawodnikiem HIGH League! Debiut już 17 września

Holak nowym zawodnikiem HIGH League! Debiut już 17 września

Autor: Krzysztof Sarna

Organizacja HIGH League poinformowała o nowym nabytku! Tym jest popularn streamer, Jakub “Holak” Krawczyk-Holak, który zadebiutuje już podczas nadchodzącej, czwartej odsłony gali. 

“Holak” jest jednym z najpopularniejszych polskich streamerów i graczy. Przez długi czas był członkiem ekipy Xayoo Industries, co pomogło mu w uzyskaniu rewelacyjnych statystyk. Na Twitchu obserwuje go ponad 160 tys. widzów. Jak sam się określił – jest największym naczelnym trollem internetowym.

Gra między innymi w Fortnite’a, VALORANTA i Counter-Strike’a: Global Offensive. Cieszy się też dużą popularnością w innych mediach społecznościowych. Na Twitterze obserwuje go blisko 80 tys. fanów, natomiast na Instagramie śledzi go 150 tys. osób.

CZYTAJ TAKŻE: Mnóstwo zmian w TOP10 rankingu HLTV! Astralis, Movistar i MOUZ w najlepszej dziesiątce

Holakowi towarzyszyły w ostatnim czasie ogromne kontrowersje. Opuścił ekipę Xayoo Industries i opublikował na ten temat film w serwisie YouTube, w którym mocno skrytykował kolegów z dawnego teamu. Podczas konferencji prasowych i “Rundek” będzie miał możliwość, aby szerzej wypowiedzieć się na te intrygujące kwestie. Nazwisko jego przeciwnika zostanie ogłoszone wkrótce. Pojedynek odbędzie się na zasadach MMA.

Jakub Krawczyk-Holak to kolejne wzmocnienie HIGH League wśród widzów streamerów i graczy. W lutym na HIGH League 2 wystąpił legendarny zawodnik Counter-Strike’a, Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski, który z pewnością powróci jeszcze do klatki wysokiej ligi!

CZYTAJ TAKŻE: s1mple z tytułem MVP za IEM Cologne

W walce wieczoru HIGH League 4, w gliwickiej arenie, 17 września dojdzie do rewanżu pomiędzy najsłynniejszymi polskimi influencerkami i youtuberkami. W klatce, o pas wagi muszej, zmierzą się Natalia “Natsu” Kaczmarczyk i Lexy Chaplin. Poza tym dojdzie do jednego z najgorętszych pojedynków w historii polskich sportów walki i freak-fightów. Naprzeciw siebie staną pretendent do pasa mistrza świata WBC w wadze ciężkiej, Artur “Szpila” Szplika oraz nieobliczalny streetfighter, Denis “Bad Boy” Załęcki. Bilety na HL4 są dostępne w serwisie Eventim.pl.

Karta walk na ten moment prezentuje się następująco:

Natalia “Natsu” Kaczmarczyk vs. Lexy Chaplin – pojedynek o pas mistrzowski

Artur “Szpila” Szpilka vs. Denis “Bad Boy” Załęcki

Jakub “Holak” Krawczyk-Holak vs. TBA