Respawn.pl

HONORIS przechodzi na skład sześcioosobowy. Weterani powoli odchodzą w cień

Autor: Aleksander Kurcoń
Honoris

HONORIS ogłosiło ważne zmiany dla organizacji jak i zespołu. Od sierpnia klub będzie posiada sześciu zawodników, przez co będzie dochodzić do rotacji w składzie.

Wakacje to pracowity okres dla HONORIS. Organizacja zatrudniła aż trzech nowych graczy, żegnając się m.in. z Sebastianem “fr3nd” Kuśmierzem. Do drużyny dołączyli Dawid “SaMey” Stańczak, Kamil “Sobol” Sobolewski, a także chwilę wcześniej Denis “Grashog” Hrtistov. Jednocześnie kontrakt przedłużył Kamil “reiko” Cegiełko. Oczywiście w zespole pozostali również współzałożyciele, czyli Wiktor “TaZ” Wojtas i Filip “NEO” Kubski.

CZYTAJ TAKŻE: “Niedopuszczalna, ale już rozwiązana sprawa” – Sówek komentuje wypłaty dla zawodników

Oznacza to, że organizacja zaczyna nowy projekt jako sześcioosobowy skład. Jak to będzie funkcjonować? Według wstępnych informacji będziemy śledzić model 4+1, czyli 4 młodszych zawodników i współzałożyciel organizacji. Oznacza to, że TaZ i NEO będą występować w składzie rotacyjnie.

– Kiedy grasz, nie masz tak naprawdę ani czasu ani możliwości organizacyjnych, by przyjrzeć się wielu rzeczom z bliska. Ta dodatkowa perspektywa, spojrzenie z doświadczeniem, pozwoli nam wyłapać niuanse i zaproponować adekwatne rozwiązania – tłumaczy Wiktor “TaZ” Wojtas.

Dodatkowo do drużyny dołączył Vincent “VinS” Jozefiak. Trener wcześniej był związany m.in. z MAD DOG’S PACT. Możemy więc mówić o nowym otwarciu w wypadku HONORIS. Wspomina o tym NEO. – Jestem przekonany, że właśnie stworzony przez nas model HONORIS to początek nowego poziomu, na który wejdzie organizacja – zarówno sportowo jak i wizerunkowo – tłumaczy legendarny gracz.

Skład HONORIS wygląda następująco:

  • Wiktor “TaZ” Wojtas
  • Filip “NEO” Kubski
  • Denis “Grashog” Hrtistov
  • Kamil “reiko” Cegiełko
  • Dawid “SaMey” Stańczak
  • Kamil “Sobol” Sobolewski
  • Vincent “VinS” Jozefiak – trener