Respawn.pl

Honoris zmienia! Grashog ląduje na liście transferowej

Autor: Michał Maćkowski

Polska szufla podczas przerwy świąteczno-noworocznej nieco się rozkręca. Zespół Honoris pożegnało prowadzącego – Denis “Grashog” Hristov.

Przerwa świąteczno-noworoczna nie oszczędza polskich zespołów, które decydują się na zmiany. Oprócz Illuminar Gaming, PACT czy PGE Turów Zgorzelec na zmianę zdecydowało się Honoris, czyli zespół Wiktora “TaZa” Wojtasa.

Honoris bez prowadzącego!

Oficjalnie po nowym roku Honoris zdecydowało się na zmianę i przesunięcie na listę rezerwową swojego dotychczasowego prowadzącego. Denis “Grashog” Hristov występował pod barwami organizacji założonej przez Wiktora “TaZa” Wojtasa i Filipa “Neo” Kubskiego od czerwca 2022 roku.

Podczas półrocznej przygody zawodnika w organizacji, Honoris zrobiło pewny postęp, ale wciąż nie osiągnęło sukcesu, którym mogliby się chwalić. Ostatni turniej przed przerwą świąteczną zespół zakończył na 9-16 miejscu. Na dodatek brak awansu i ciągły postój w ESEA Advanced po porażce z los kogutos zabrał awans do ESL Challenger League S44 czy nawet samych relegacji.

Co dalej?

Na ten moment nie wiemy, kto zajmie miejsce nowego prowadzącego w Honoris. Po pożegnaniu przez PACT całego zespołu, wśród wolnych zawodników jest między innymi Dawid “lunAtic” Cieślak. Swojego kontraktu z Anonymo nie przedłużył także Oskar “oskarish” Stenborowski, więc tak naprawdę Honoris ma z czego wybierać i więcej szczegółów na temat zmian zdradzi już niebawem.

Aktualny skład Honoris wygląda następująco: 

  • Wiktor “TaZ” Wojtas
  • Kamil “reiko” Cegiełko
  • Kamil “Sobol” Sobolewski
  • Dawid “SaMey” Stańczak