Respawn.pl

Horizon Chase Turbo oraz Sonic Mania dostępne za darmo na EPIC Games Store

Autor: Krzysztof Sarna

Fani platformy EPIC Games Store zapewne nie mogą się doczekać kolejnych czwartków. To jednak wydaje się całkiem normalne, kiedy spoglądamy na to, że co tydzień do swojego konta można przypisać darmowe gry. Tym razem deweloper przewidział Horizon Chase Turbo, a także Sonic Mania. 

Jeszcze przed tygodniem spora rzesza fanów gier komputerowych mogła się cieszyć z faktu, że na EPIC Games Store można było odebrać Overcooked! 2. Na tym się jednak nie skończyło, bo jeszcze się pojawiło Hell is other demons. Dzisiaj natomiast persony odpowiedzialne postanowiły do powszechnego obiegu przeznaczyć Horizon Chase Turbo i Sonic Manię.

Jeśli chodzi o pierwszy tytuł, to o nim za wiele nie trzeba mówić. Każdy przynajmniej po nazwie powinien skojarzyć, że chodzi o grę wyścigową. Ta jednak jest zainspirowana największymi hitami z lat 80 i 90. Nie zabraknie arkadowej rozgrywki, ale co najważniejsze dla wszystkich wariatów – cała zabawa odbywa się bez ograniczeń prędkości. Produkcja ujrzała światło dzienne dokładnie 15 maja 2018 roku, a wydawcą jest AQUIRIS. 

Natomiast Sonic Mania jest jeszcze starszym dziełem, bo opublikowane zostało 29 sierpnia 2019 roku. Gra autorstwa SEGA to nic innego jak skomponowana przeszłość i przyszłość. Mówiąc jeszcze inaczej, jest to platformówka, która zawiera grafikę 2D, jednak ta ja jest naprawdę przednia. Co więcej – rozgrywka oferuje sześćdziesiąt klatek na sekundę.

Zapewne spora część z Was jest zainteresowana pozyskaniem wcześniej wspomnianych gier za darmo. Tak więc Horizon Chase Turbo otrzymacie klikając w ten odnośnik, a Sonic Manię w ten. Zawsze lepiej się pospieszyć, ale czasu na zainkasowanie tych tytułów do swoich kont jest całkiem sporo, bo równy tydzień, do 1 lipca.