Respawn.pl

Hussar Cup jednak nie wypali?! Szokujące oświadczenie organizatorów

Autor: Maks Bartosik
Hussar Cup

Na 1.5 miesiąca przed startem turnieju Hussar Cup, organizatorzy poinformowali o sporych problemach z organizacją wydarzenia. Czy to oznacza, że tak szumnie zapowiadany turniej jednak się nie odbędzie?

Hussar Cup to turniej, który miał przyprowadzić do Polski najwyższy światowy poziom Counter-Strike’a. W puli nagród miało znaleźć się milion dolarów, wszystko miało być rozgrywane na Stadionie Śląskim w Chorzowie, ambasadorem został PashaBiceps, a organizatorzy zaprosili m.in. 9INE i ENCE. Jednak wszystko wskazuje na to, że na hucznych zapowiedziach się skończy.

Dzisiaj w godzinach popołudniowych na twitterowym profilu Hussar Cup pojawił się komunikat, którego treść jest przynajmniej ciekawa. Możemy w nim przeczytać, że wczoraj organizatorzy otrzymali ultimatum od zespołów biorących udział w Hussar Cup. Miało ono dotyczyć terminu rozegrania turnieju, który podobno koliduje z innymi rozgrywkami i miał narazić drużyny na straty finansowe.

Dalej możemy przeczytać, że obecnie organizatorzy szukają opcji zmiany terminu Hussar Cup oraz zawieszają otwarte kwalifikacje, które miały wystartować właśnie dzisiaj.

Pojawiła się również informacja dla osób, które zakupiły już bilety na te wydarzenie. Podobno jest możliwość uzyskania zwrotu pieniędzy poprzez goingapp.

Aktualizacja:

Do sytuacji odniósł się ambasador turnieju, PashaBiceps. Jego komentarz możecie znaleźć w tym tekście:

Pasha o sytuacji z Hussar Cup: “To jest w ch*j niepoważne”