Respawn.pl

Pasha o sytuacji z Hussar Cup: “To jest w ch*j niepoważne”

Autor: Maks Bartosik

PashaBiceps, ambasador Hussar Cup skomentował zamieszanie w związku z zmianą terminu turnieju. 

Dzisiaj organizatorzy turnieju Hussar Cup poinformowali o problemach z organizacją wydarzenia. Według organizatorów, wszystko rozchodzi się o datę rozegrania zmagań na Stadionie Śląskim, z którą nie zgadzały się zaproszone drużyny. Więcej o tym możecie przeczytać w tym artykule.

Głos w tej sprawie zabrał ambasador Hussar Cup, Jarosław “PashaBiceps” Jarząbkowski. W wpisie na Twitterze napisał, że całe zamieszanie spowodowane jest tym, że organizatorom zależy na udziale w turnieju jak najlepszych zespołów. Według informacji które posiada Jarek, za prośbą o zmianę terminu stały topowe drużyny ze świata CS:GO.

Pasha skomentował również sytuację z odwołaniem kwalifikacji do Hussar Cup na 20 minut przed ich startem. Zdaniem Jarka, jest to “w ch*j niepoważne”.

O jaki turniej kolidujący z rozgrywkami Hussar Cup może chodzić? Gdy spojrzymy na harmonogram turniejów Tier1 na najbliższe tygodnie, to na myśl przychodzi przede wszystkim osiemnasty sezon ESL Pro League, który tak samo jak pierwotnie rozgrywki na Stadionie Śląskim, ma wystartować 1 września.