IEM Katowice 2018: Heroic żegna się z turniejem

Autor: Paweł Wilk

Poznaliśmy dziś kolejną ekipę, która pożegnała się z Intel Extreme Masters Katowice 2018. Heroic przegrało swój mecz o wszystko z North.

Obie drużyny z Skandynawii podeszły do rywalizacji bardzo spokojnie, bowiem porażka oznaczałaby eliminację z turnieju. Pierwszą przewagę na Mirage’u zdobyli gracze Heroic, którzy wygrali pistolety i dwie rundy eko przeciwnika. Chwilę później Markus “Kjaerbye” Kjærbye i spółka zakupili karabiny i zanotowali serię zwycięstw. Dzięki niej udało im się zejść na przerwę prowadząc 8:7. Po zmianie stron gra nie uległa zmianie i drużyny wymieniały się rundami na zmianę. Kluczowe trafiły na konto North, które wygrało 16:13.

Drugą mapą było wybrane przez North Inferno. W pełni duńska ekipa zaczęła po stronie terrorystów i bardzo dobrze wykorzystała swoje taktyki. Faworyci nie zawiedli swoich fanów i prowadzili wyraźnie, bo 10 do 5. W drugiej połowie rywalizacja nie trwała długo, ponieważ MSL i spółka wygrali 16:8.

North 2:0 Heroic

de_Mirage – 16:13
de_Inferno – 16:8

Wszystkie wyniki oraz godziny meczów IEM Katowice 2018 znajdziecie w naszej relacji. Spotkania będzie można zobaczyć na kanale ESL.TV Polska.