Respawn.pl

IEM Sydney w komplecie; Na liście uczestników pięciu Polaków!

Autor: Michał Maćkowski

IEM Sydney wystartuje za niecałe dwa miesiące, ale drużyny już mogą planować podróż. Ostatnie zakończone kwalifikacje w różnych regionach zapełniły listę zespołów, jakie powalczą o pieniądze z puli nagród 250 000$.

Znamy wszystkich uczestników IEM Sydney

Bez polskiej drużyny, ale z pięcioma Polakami będziemy mieli okazję śledzić zmagania w ramach IEM Sydney. Niestety zamknięte kwalifikacje nie przyniosły nam zwycięstwa polskiej drużyny, przez co na turnieju w Australii będziemy kibicować tylko Polakom w zagranicznych formacjach.

Łącznie na turniej do Sydney poleci pięciu Polaków: Paweł “dycha” Dycha (ENCE), Filip “Neo” Kubki (FaZe), Jakub “kuben” Gurczyński (Apeks), Kamil “siuhy” Szkaradek (MOUZ), Szymon “kRaSnaL” Mrozek (Monte). To właśnie ta piątka będzie reprezentować polskie barwy w swoich międzynarodowych formacjach.

Oprócz wyżej wymienionych zespołów, w turnieju z pulą nagród 250 000 dolarów zobaczymy także inne światowe formacje takie jak: Vitality, G2, Natus Vincere, fnatic.

Bez polskiej drużyny, chociaż było blisko

Wczoraj fani polskiego CS:GO nie mieli najlepszych humorów, a to wszystko ze względu na porażkę 9INE. Najlepsza polska formacja przegrała w meczu ostatniej szansy w kwalifikacjach właśnie do IEM Sydney. Polacy łącznie zmarnowali dwie szanse na awans, bowiem najpierw przegrali z Apeks, a następnie z BetBoom Team.

Na IEM Sydney z kwalifikacji z innych regionów awansowali: Complexity (NA), Lynn Vision (Azja), Vertex (Oceania). Łącznie w rozgrywkach zobaczymy szesnaście zespołów, które powalczą o pieniądze z puli nagród wynoszącej 250 000.

Pełna lista uczestników IEM Sydney

G2 ENCE Vitality Natus Vincere
MOUZ Monte Apeks fnatic
FaZe Cloud9 GamerLegion Complexity
BetBoom Lynn Vision Vertex Grayhound