Respawn.pl

Ile będzie kosztować EA Sports FC? Znacząca różnica względem serii FIFA!

Autor: Maks Bartosik
EA SPORTS FC

Poznaliśmy cenę nowej gry piłkarskiej od EA i nie mamy dla Was dobrych wieści. EA Sports FC będzie droższa niż jej poprzedniczka…

Powoli poznajemy coraz więcej szczegółów dotyczących nowej gry piłkarskiej spod skrzydeł EA – EA Sports FC. Dzisiaj kanadyjska firma opublikowała grafikę, która będzie ozdabiać okładkę wersji Ultimate, o czym możecie przeczytać tutaj. Poznaliśmy także cenę obu wersji gry i niestety, tanio nie jest.

Za podstawową wersję EA Sports FC, w ramach której otrzymamy jedynie dostęp do gry i ewentualne bonusy za preorder, zapłacić będziemy musieli 320zł w wersji na PC. W porównaniu z zeszłym rokiem, to wzrost o aż 40zł, jeśli chodzi o konsole nowej generacji. Z kolei wersja Ultimate została wyceniona na 450zł, więc w tej kwestii pozostała ona bez zmian. Na szczęście tak jak co roku będzie możliwość zbicia tej ceny poprzez abonament EA Play czy zakup z poziomu gry FIFA 23.

Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że nie są to jednak oficjalne ceny, a tylko zleakowane przez jeden z zagranicznych serwisów. Oficjalne ceny poznamy dopiero gdy EA Sports FC pojawi się w sklepach Xbox i PSN.