Respawn.pl

Strona główna » Illuminar przedstawiło nowy skład CS:GO! Jest obiecująco

Illuminar przedstawiło nowy skład CS:GO! Jest obiecująco

Autor: Krzysztof Sarna

Mimo że szufla w Counter-Strike’u: Global Offensive dobiegła już końca, a większość już wystartowała, to Illuminar Gaming przedstawiło swój skład dopiero w połowie lutego. Nie ma się co oszukiwać, że jest obiecująco, ale w historii mieliśmy już wiele dobrze rokujących zespołów. 

Illuminar Gaming ze swoim składem postanowiło pożegnać się pod koniec 2021 roku. Wówczas na pokładzie mieliśmy m.in. Oskara “oskarisha” Stenborowskiego, który aktualnie przywdziewa barwy Anonymo Esports, Martina “maaryy’ego” Nakoniecznego, który gra dla MAD DOG’S PACT, czy też Jędrzeja “Bogdana” Rokitę, który na ten moment jest szkoleniowcem HONORIS. Z minionego składu pozostał jednak jeden zawodnik.

Tym jest Błażej “zaNNN” Bączkowski. W zestawieniu mamy jeszcze jednego gracza, który jest młodym, obiecującym talentem, a mowa tu o Bartku “mASKED” Trybule. Z kolei pozostała trójka, to już doświadczeni zawodnicy, ponieważ barwy IHG reprezentować będą: Tomasz “phr” Wójcik, Wiktor “mynio” Kruk oraz Piotr “morelz” Taterka. Bez wątpienia są to doświadczeni gracze, którzy na polskiej scenie osiągnęli już wiele. Warto też dodać, że tylko mynio z tej trójki po raz pierwszy wstępuje w szeregi Illuminar, wszak morelz i phr mieli już styczność z tą organizacją. Wójcik 

CZYTAJ TAKŻE: Było blisko od niespodzianki! ENCE przegrywa po świetnym meczu z Natus Vincere na IEM Katowice

To był bardzo wyboisty offseason dla Illuminar Gaming, ale jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego! Podpisaliśmy kontrakt z zawodnikami, którzy razem tworzą wyrównany zespół, posiadający zarówno legendy jak i młodych graczy. To skład, który bardzo chciał ze sobą grać i liczymy na to, że ta wspólna pasja zaprowadzi nas na szczyty w Polskiej Lidze Esportowej jak i ESL Mistrzostwach Polski – powiedział o nowym składzie Fryderyk “Veggie” Kozioł, Head of Esports IHG.

Tak więc spotkaliśmy się z klasycznym w ostatnim czasie modelem budowania składu, w którym mamy połączenie doświadczonych graczy oraz tych, którzy są dobrze zapowiadającymi się osobistościami. W praktyce oczywiście dobrze wiemy, jak wyglądały nawet te najlepiej zapowiadające się zestawienia. To serwer zweryfikuje i nie ma co odcinać kuponów.

Cieszę się, że po przerwie wracam do barw Illuminar Gaming. Ostatnie moje wspomnienie z tą organizacją to wygranie Polskiej Ligi Esportowej, więc czas zgarnąć kolejne trofea, bo udało się skleić naprawdę fajną ekipę. Do zobaczenia na serwerze! – mówił Piotr “morelz” Taterka. 

IHG czeka przede wszystkim rywalizacja na polskim podwórku. Organizacja spod szyldu “OKA” weźmie udział w nadchodzących ESL Mistrzostwach Polski i Polskiej Lidze Esportowej. 

Skład Illuminar Gaming prezentuje się następująco:
  • Tomasz “phr” Wójcik
  • Wiktor “mynio” Kruk
  • Błażej “zaNNN” Bączkowski
  • Piotr “morelz” Taterka
  • Bartek “mASKED” Trybuła