Respawn.pl

Illuminar zagra o życie w Elisa Invitational Spring 2023 Contenders; OG wciąż w grze o IEM Dallas

Autor: Michał Maćkowski

Na początek tygodnia nie obejrzymy wielu Polaków na scenie międzynarodowej. Do gry w oficjalnych spotkaniach zameldują się gracze Illuminar oraz Maciej “F1KU” Miklas z OG.

Trwają przygotowania do turniejów RMR, dlatego wiele drużyn i turniejów wstrzymało swoje rozgrywki. To jednak nie oznacza, że harmonogram na początek tygodnia będzie pusty. Do gry dzisiaj zamelduję się między innymi Illuminar z dwoma być może nowymi zawodnikami.

OG wciąż walczy o IEM Dallas 

Na start nowego tygodnia do gry zamelduje się Maciej “F1KU” Miklas z OG. Międzynarodowa formacja wciąż bowiem utrzymuje się w grze o IEM Dallas, a chętnych pozostało już tylko czterech. Do zgarnięcia są dwa miejsca, jednak jedno zarezerwowane jest już dla zwycięzcy meczu górnej drabinki pomiędzy Cloud9 a Astralis. Zespół Polaka znajduje się już jednak w dolnej drabince i o utrzymanie w rozgrywkach zagra z fnatic. Wygranego czeka walka w finale dolnej drabinki o ostatnie miejsca na turnieju w Stanach Zjednoczonych.

Illuminar z nowymi zawodnikami powalczy o życie

Z polskich drużyn na scenie międzynarodowej oglądać będziemy mogli dzisiaj Illuminar. Polski zespół czeka walka o życie w Elisa Invitational Spring 2023 Contenders. Do tej pory Polacy nie wygrali żadnego spotkania i aktualnie posiadają bilans 0-2. Co jeszcze istotne, to w polskiej formacji doszło do dwóch zmian, przez co w dzisiejszym meczu zobaczymy dwójkę nowo testowanych graczy. Są to były zawodnik Anomymo – Patryk “Demho” Tomaszewski oraz Brajan “DGL” Lemecha. Rywalem nie będzie zespół z topki, ale duński miks na czele z doświadczonym Mathias “MSL” Lauridsen.

Harmonogram spotkań na dziś z udziałem Polaków