Respawn.pl

Inne opcje? szejn opuszcza Project G

Autor: Krzysztof Sarna

Szufla na scenie Counter-Strike’a ciągle trwa. Z dnia na dzień dochodzą coraz to kolejne wieści dotyczące kadrowych ruchów. W pierwszy poniedziałek listopada z Project G postanowił rozstać się Hubert “szejn” Światły. 

szejn kończy krótką przygodę

21-latek z Project G nie był związany długo, bo dopiero od 21 października bieżącego roku. W barwach tej drużyny rozegrał kilka spotkań, a dokładnie trzy. Polak dwukrotnie zmierzył się z Permittą i raz z PGE Turowem Zgorzelec. Wygrał dwa razy, natomiast musiał uznać wyższość w potyczce z organizacją z Dolnego Śląska. Wszystkie te potyczki miały miejsce w ramach zamkniętych kwalifikacji do CCT East Europe Series 4. Zespół finalnie awansował do głównego turnieju. 

Wiadomość ta jest następstwem po tym, jak niedawno okazało się, że David “dav1g” Granado Bermudo odchodzi z drużyny. Według redakcji HLTV Hiszpan ma wrócić i zarazem wypełnić puste miejsce w Movistar Riders po tym, jak Alejandro “alex” Masanet przeszedł do Ninjas in Pyjamas. 

Od dzisiaj Hubert “szejn” Światły nie będzie już częścią naszego składu. Hubert zdecydował się na inne opcje, które szanujemy i akceptujemy. Życzymy mu wszystkiego najlepszego i jesteśmy bardzo wdzięczni za jego pracę i zaangażowanie – czytamy w oficjalnym oświadczeniu zespołu

CZYTAJ TAKŻE: Kasix wraca na tron! Była najlepsza wśród streamerek na Twitchu w październiku

Światły dokładnie w miniony piątek, 3 października rozegrał mecz w barwach PACT-u. Na serwerze wraz z nim występowali następujący zawodnicy: Mateusz “m4tthi” Szambelan, Grzegorz “SZPERO” Dziamałek, Paweł “innocent” Mocek oraz Piotr “blacktear5” Kasiński. 

Natomiast Project G w celu uzupełnienia składu zwrócił się do Erika “ztr-a” Gustafssona oraz Jonasa “Lekr0” Olofssona. Pierwszy z nich jest częścią GODSENT po tym, jak został wypożyczony z Ninjas in Pyjamas. 20-latek nie związał się długo terminowo z drużyną, ale będzie grał w nadchodzących meczach. Natomiast 30-latek, który słynie przede wszystkim z czasów gry we fnatic i Ninjas in Pyjamas od września trwającego roku był częścią miksu Wu-Tang. 

Aktualny skład Project G prezentuje się następująco:

  • Yasin “⁠xfl0ud⁠” Koç
  • Nikola “⁠Dragon⁠” Boskovic
  • Łukasz “⁠mwlky⁠” Pachucki
  • Erik “⁠ztr⁠” Gustafsson
  • Jonas “⁠Lekr0⁠” Olofsson