Respawn.pl

Innocent i reatz zadebiutują w barwach x-komu w polskich derbach przeciwko Virtus.pro

Autor: Krystian Terpiński

Pomniejsze ligi online to zdecydowanie rozgrywki, do których większość fanów nie przykłada zbyt dużej uwagi. Prawdziwa gratka dla polskich fanów szykuje się jednak w LOOT.BET Season 2, gdzie już dzisiaj Virtus.pro zmierzy się x-kom teamem. 

Spotkanie to miało odbyć się tydzień temu, jednak na drodze stanęły rozgrywane przez x-kom kwalifikacje do ESEA MDL. Obie polskie ekipy mają w LOOT.BET Season 2 bilans 0-2, więc będzie to również swoisty mecz o życie. Najciekawszym smaczkiem tego wszystkiego jest jednak oczywiście debiut Pawła “innocenta” Mocka i Pawła “reatza” Jańczaka, którzy dziś wystąpią jeszcze jako stand-ini, a nie pełnoprawni zawodnicy. Przypomnijmy, że zastąpią oni dwóch graczy przesuniętych na ławkę rezerwowych, Krzysztofa “Goofiego” Górskiego i Grzegorza “Jedqra” Jędrasa.

Po drugiej stronie barykady stanie Virtus.pro, które wczoraj oficjalnie potwierdziło definitywny transfer Arka “Vegiego” Nawojskiego. Ekipa Janusza “Snaxa” Pogorzelskiego będzie chciała udowodnić, że po wielu miesiącach niepowodzeń, wreszcie obrała dobry kurs, który przyniesie sukcesy. Faworyta polskich derbów ciężko wskazać, jednak można być pewnym, że czeka nas niesamowicie zacięty bój.

Transmisja z meczu Virtus.pro kontra x-kom team będzie dostępna na oficjalnym kanale KXN Studio. Start tego spotkania został zaplanowany na godzinę 16:00.