Respawn.pl

Izak i Rocket rozpoczynają zmagania w Twitch Rivals Call of Duty: Warzone Showdown

Autor: Michał Maćkowski
Izak Hot16challenge

Czas na kolejną edycję Twitch Rivals w grze Call of Duty: Warzone. W akcji ponownie będziemy mogli obejrzeć duet złożony z Piotra “Izaka” Skowyrskiego oraz Marcina “Rocketa” Stasiaka.

Ostatni turniej dla Piotra “Izaka” Skowyrskiego nie był zbyt udany. Piotrek, Leh oraz Jerzy Janowicz zajęli ostatecznie szesnaste miejsce w zawodach  Toronto Ultra $100k. Dzisiaj natomiast Piotrka zobaczymy w deucie z Marcinem “Rocketem” Stasiakiem w ramach Twitch Rivals.

Ten sam duet mieliśmy już okazję oglądać w ramach rozgrywek Twitch Rivals. Wtedy Piotrek wraz z Marcinem zajęli czternaste miejsce. Pierwszy dzień dzisiejszych zmagań rozegrany zostanie w systemie szwajcarskim, przez co szesnaście najlepszych duetów awansuje do drugiego dnia rozgrywek.

Zmagania w ramach Twitch Rivals Call of Duty: Warzone Showdown rozpoczną się już o 17. Co ciekawe Piotr “Izak” Skowyrski już rozpoczął transmisje, przygotowując się do dzisiejszych zawodów. Piotrka możecie oczywiście oglądać na jego kanale. Natomiast całą rozpiskę zawodów znajdziecie tutaj.