Respawn.pl

IZAK NOKAUTUJE KONKURENCJĘ NA TWITCHU W MARCU!

Autor: Krzysztof Sarna
Izak

Za nami już 25% 2024 roku. Trzeci z dwunastu miesięcy dobiegł końca, tak więc my klasycznie przychodzimy z analizą polskiego Twitcha. W marcu nie miał sobie równych i zmiażdżył konkurencję Piotr “Izak” Skowyrski. To już drugi miesiąc z rzędu, kiedy komentator Counter-Strike’a kończy peleton na miejscu lidera.

Izak z nokautem na konkurencji w marcu

Zanim jednak przejdziemy do ogólnego zestawienia, to jak zawsze ustąpimy pierwszeństwa przedstawicielkom płci pięknej. Ponownie najlepsza okazała się Katarzyna “Kasix” Paciorek, która trzeci miesiąc 2024 roku zakończyła z dorobkiem 154 800 obejrzanych godzin. Również to ona była najlepsza w kategorii średniej liczby widzów: 1704 i największej liczby widzów: 4759. Na drugim miejscu uplasowała się Natalia “Navcia” Korgol, której transmisje były oglądane w sumie przez 127 439 godzin,  a na trzecim Angelika “Angela35” Adamczuk, która zainkasowała 70 797 obejrzanych jednostek.

Ranking TOP10 streamerek z marca prezentuje się następująco:

streamerki

fot. STREMAERZY.PL

Jak już zdążyliśmy wspomnieć, nie miał sobie równych w marcu Izak, który w ogólnym zestawieniu zajął pierwsze miejsce. Oczywiście, wielka zasługa w tym zakończonego już PGL Majora w Kopenhadze, niemniej jednak Skowyrski również przeprowadzał ciekawe transmisje, jak chociażby “randka z Neexem”. Kultowy już streamer i komentator był oglądany w sumie przez 2 083 260 godzin, a w szczytowym momencie na jego streamie pojawiło się 72 220 osób. Druga lokata należy do Michała “Young Multiego” Rychlika, który wypracował 982 600 obejrzanych godzin, a trzecia do Witolda “Gucia” Tadzikiewicza, który legitymuje się dorobkiem 955 970 obejrzanych jednostek.

Ranking TOP10 streamerów z marca prezentuje się następująco:

ogl

fot. STREMAERZY.PL

CZYTAJ TAKŻE: jL z nagrodą MVP PGL Majora w Kopenhadze

Nie zapominamy także o scenie League of Legends. Nie stanowi żadnego zaskoczenia, że najlepszy okazał się Artur “Rybson” Gębicz, wszak regularnie kończy on miesiąc na pozycji lidera w sekcji LoL-a. Rybson znacznie odjechał reszcie stawki, gromadząc na swoim koncie 827 893 obejrzane godziny. Dla porównania drugi Maksymilian “Vysotzky” Wysocki dorobił się 221 876 obejrzanych jednostek. Podium zamknął Konrad “Kaseko” Szewczak, którego streamy były oglądane przez 170 808 godzin. Największą liczbą widzów oraz średnią liczbą widzów z kolei legitymował się Marcin “Xayoo” Majkut, było to dokładnie 11 655 widzów.

Ranking TOP10 streamerów z marca pod względem League of Legends prezentuje się następująco:

lol

fot. STREMAERZY.PL

Również i w kategorii Counter-Strike’a na pierwszym miejscu nie możemy oglądać nikogo innego jak Izaka. Jeśli chodzi stricte o samą grę, to streamy Skowyrskiego z tego tytułu były oglądane przez 1 975 740 godzin. Na drugim miejscu obserwujemy Sebastiana “Neexa” Trelę, który wciąż uchodzi za wznoszącą perspektywę w kontekście streamowania. Były gracz Izako Boars wypracował 193 213 obejrzanych godzin w marcu, a podium zamknął Bartosz “Hyper” Wolny, który nieznacznie stracił do Neexa, mowa o 156 315 obejrzanych jednostkach godzinowych.

Ranking TOP10 streamerów z marca pod względem CS2 prezentuje się następująco:

cs2

fot. STREMAERZY.PL

Zestawienie zostało przygotowane przez portal STREAMERZY.PL.