Respawn.pl

Izak numerem jeden na Twitchu w maju!

Autor: Krzysztof Sarna

Miesiąc maj za nami, ale nie oznacza to, że nie możemy do niego jeszcze wrócić! I wracamy, jeśli chodzi o polskiego Twitcha. Przyglądamy się, do których twórców znad Wisły należał maj. Jeśli chodzi o ogólne zestawienie, to numerem jeden był Piotr “Izak” Skowyrski. 

Izak królem Twitcha w maju

Zakończenie jednego miesiąca i rozpoczęcie nowego to nieustanne przyglądanie się i podsumowywanie tego poprzedniego. Nie inaczej jest w przypadku twórców z polskiego Twitcha, któremu nieustannie się przyglądamy. Jeśli chodzi o maj, to najlepszy w całym zestawieniu okazał się Izak. Skowyrski po raz kolejny udowadnia, że mimo upływu lat nadal cieszy się oddaniem swoich fanów. Wszystkie statystyki zostały przygotowane przez STREAMERZY.PL.

Pozwolimy sobie jednak rozpocząć od damskiej sceny streamerskiej. Na niej ponownie króluje Katarzyna “Kasix” Paciorek, która była oglądana łącznie przez 145 376 godzin. Średnio tę streamerkę oglądało 1363 widzów, co również uczyniło ją najlepszą pod tym względem. Na kolejnych dwóch lokatach, jeśli chodzi o przywołane obejrzane godziny widnieją Angelika “Angela35” Adamczuk oraz Karolina “Nieuczesana” Brodnicka.

Ranking TOP10 streamerek z maja prezentuje się następująco:

2222

fot. STREAMERZY.PL

Jak już zdążyliśmy wspomnieć, w ogólnym zestawieniu w maju najlepszy okazał się Izak. Kultowy już streamer zanotował łącznie 2 336 401 obejrzanych godzin. Na swoich transmisjach gromadził zazwyczaj 18 691 osób. Najlepszy był Amadeusz “Ferrari” Roślik, który mógł pochwalić się publiką na poziomie ponad 55 tysięcy. Wracając do obejrzanych godzin, na kolejnych dwóch stopniach podium uplasowali się Marcin “Xayoo” Majkut wraz z Witoldem “Guciem” Tacikiewiczem.

Ranking TOP10 streamerów z maja prezentuje się następująco:

1111

fot. STREAMERZY.PL

Nie może zabraknąć także dwóch głównych tytułów, a mowa tu o League of Legends i Counter-Strike’u: Global Offensive. Rozpoczniemy od gry ze stajni Riot Games. W piątym miesiącu roku królował wspomniany już wcześniej Xayoo, który odjechał reszcie stawki. Nieustannie swoją świetność udowadnia Artur “Rybson” Gębicz, który był drugi. Natomiast najniższy stopień podium należy do Damiana “Nervariena” Ziaji. 

Ranking TOP10 streamerów z maja pod względem League of Legends prezentuje się następująco:

lll

fot. STREAMERZY.PL

Jeśli chodzi o CS:GO, to ta kategoria także nie miała sobie równych. Na tronie ponownie obserwujemy Izaka. Ilość jego obejrzanych godzin, a jest ich 2 330 517, jasno obrazuje, kto tutaj rozdawał karty. Jakub “Merghani” Rokicki zawitał na drugą lokatę, natomiast na trzeciej widnieje Sławomir “Troglodytaa” Bąk. 

Ranking TOP10 streamerów z maja pod względem CS:GO prezentuje się następująco:

CSCSCSCS

fot. STREAMERZY.PL

CZYTAJ TAKŻE: IEM Dallas 2023 w statystykach