Respawn.pl

Strona główna » Izako Boars z problemami. Organizacja publikuje oświadczenie

Izako Boars z problemami. Organizacja publikuje oświadczenie

Autor: Aleksander Kurcoń

W 2022 Izako Boars było niemalże anonimowe. Organizacja w końcu zabrała głos i wyjaśniła z jakimi problemami się obecnie mierzy.

Początek 2021 roku był obiecujący dla Izako Boars. Zespół podpisał kontrakt z takim utytułowanym zawodnikiem jak Paweł “byali” Bieliński. Końcówka roku to jednak ciągłe zmiany, aż skład się całkowicie posypał. Rok 2022 miał się zacząć z inną koncepcją na drużynę. Bartosz “Hyper” Wolny po przeprowadzeniu testów miał złożyć piątkę uzdolnionych graczy.

Ta próba jednak również nie wypaliła. Okazuje się, że gwoździem do trumny dla organizacji był spadek z Dywizji Mistrzowskiej Polskiej Ligi Esportowej. Taką informację wyczytamy z oficjalnego oświadczenia:

Największym ciosem dla nas było spadnięcie w strukturach Polskiej Ligi Esportowej, co spowodowało, że nawet w 15% nie skorzystamy z programu CPS, który pozwalał nam się rozwijać przez kolejne miesiące.

CZYTAJ TAKŻE: Polska kolonia w ENCE zmniejsza się! hades oficjalnie na rezerwie

Dodatkowo Dziki tłumaczą się złą sytuacją gospodarczą na świecie. Dodatkowo zarząd zdradził plany na dalsze miesiące:

Obecna sytuacja gospodarcza odbija się dużym echem na polskiej branży esportowej i nie tylko. Myślimy, że wrócimy do was z wieloma ogłoszeniami pod koniec roku. W tym momencie postanowiliśmy posprzątać każdy aspekt organizacji, mianowicie:

  • Rozstaliśmy się z agencją Knacks, która zarządzała drużyną oraz zawodnikami,
  • Prowadzimy rekrtuację, która pozwoli nam wzmocnić wewnętrzne struktury,
  • Pracujemy z naszymi klientami nad podsumowaniami ostatnich lat i planami na kolejne,
  • Pozostajemy we współpracy z młodsza, naszą ukochaną content kreatorką,
  • Nie rezygnujemy z teamu socialowego,
  • Podejmujemy szereg rozmów i spotkań, które mają podsumować działania i zaplanować kolejne lata, gry, struktury oraz sponsoringi tak, aby marka Izako Boars wyszła z tego kryzysu jeszcze silniejsza.

Dziękujemy za wasze wsparcie. Nie żegnamy się! Jesteśmy w trakcie największego sprzątania i restrukturyzacji ever. Dziękujemy za zrozumienie.