Respawn.pl

Jak daleko zajdzie ENCE podczas IEM Cologne 2023? #MisjaKolonia

Autor: Maks Bartosik

Nie zwalniamy tempa z serią #MisjaKolonia i zaraz przyjrzymy się kolejnej drużynie – ENCE. Na co stać Dychę i spółkę podczas IEM Cologne 2023?

Lato bez zmian w ENCE

ENCE jest jedną z niewielu drużyn w TOP30 rankingu HLTV, które latem nie zmieniały nic w swoim składzie. Europejski skład przystąpi więc do IEM Cologne 2023 w identycznym zestawieniu, które wygrało IEM Dallas 2023, dzięki czemu też uzyskało slot na IEM Cologne.

Faza grupowa IEM Cologne 2023 będzie także pierwszą okazją do zobaczenia, co zmieniło się w grze ENCE po wakacjach. Dycha i spółka nie rozegrali bowiem żadnego oficjalnego meczu od zakończenia ESL Challenger Katowice, na którym zajęli drugie miejsce.

Szybki awans ENCE do Play-offów?

W fazie grupowej IEM Cologne 2023 ENCE wylądowało w grupie A, gdzie już na start europejski skład podejmie 9INE. W spotkaniu z Polakami Dycha i spółka będą faworytami, jednak nie można skreślać “Dziewiątek”, które wczoraj ograły Team Liquid w meczu o awans do fazy grupowej.

SKORZYSTAJ Z BONUSU 800 PLN: Obstawiaj mecze CS:GO na IEM Cologne 2023 ze specjalnym bonusem wynoszącym nawet 800 w BetX!

Niezależnie od wyniku meczu przeciwko 9INE, ENCE w drugim spotkaniu zagra z kimś z pary Cloud 9Fnatic. Patrząc na to, że C9 przyjechało do Kolonii bez Axile’a, ciężko wytypować, czy w razie wygranej z 9INE, ENCE będzie grało z Rosjanami, czy jednak z Fnatic. Nie zmienia to jednak faktu, że ENCE będzie w obu przypadkach faworytem i europejska formacja może pokusić się o szybki awans do fazy Play-Off już po dwóch spotkaniach.

Wszystkie teksty z serii #MisjaKolonia znajdziecie tutaj.