Respawn.pl

Jak prezentuje się medal za służbę 2023 w CS:GO?

Autor: Krzysztof Sarna
CS:GO urodziny

Minionej nocy na serwery Counter-Strike’a: Global Offensive zawitała aktualizacja. Stricte dla przebiegu rozgrywki nie ma ona żadnego wpływu, jednak pojawiło się kilka nowinek pobocznych, kosmetycznych. Mowa tu chociażby o dodaniu medalu za służbę za 2023 rok. Sprawdźmy, jak się prezentuje!

Zanim jeszcze przejdziemy do walorów stricte kosmetycznych, to warto wspomnieć, że w najnowszej aktualizacji przecenione zostały także wszystkie kapsuły z naklejkami zawodników aż o 75%! To świetna okazja, by zaopatrzyć się w pojemniki i je przetrzymać, by po latach zdobyły na wartości, czy też, by po prostu w niskich cenach poszerzyć swój ekwipunek o naklejki. No, a teraz medal!

Medal za służbę 2023

Co roku w CS:GO zdobyć można zdobyć medal za służbę. Ma to miejsce dokładnie od 2015 roku i trwa po bieżący rok. Najnowsza aktualizacja potwierdziła tylko, że Valve nie odchodzi od tego zamysłu i w nadchodzących 365 dniach również będzie można do swojej CS-owej gabloty taki medal włożyć. 

CZYTAJ TAKŻE: https://respawn.pl/ostatnia-szansa-na-udzial-w-5-sezonie-mistrzostw-polski-w-teamfight-tactics/

Co zatem trzeba będzie zrobić? Nie ma tu specjalnej filozofii, bo czysto teoretyczną odpowiedzią jest: “wystarczy grać”. Tak. Dokładnie. Za granie w oficjalnych trybach gry, a więc turniejowy, skrzydłowy, uproszczony, deathmatch czy wyścig zbrojeń otrzymujemy punkty doświadczenia, które przekładają się na poziomy. Każdy poziom to równo 5000 PD. 

By odblokować medal, trzeba zdobyć 40. poziom. Medal jest widoczny i można się chwalić nim wszędzie, gdzie jest nasz awatar. Po odblokowaniu medalu poziom się resetuje i na nowo można zdobywać punkty doświadczenia i awansować na kolejne poziomy. Wówczas, gdy mamy już odebrany medal i ponownie zdobędziemy 40 level można ponownie go zresetować. Wtedy medal zostanie ulepszony, a gwiazda w środku nie będzie już biała, a zielona. Kolejne barwy to: niebieski, fioletowy, różowy oraz czerwony. By jednak do nich dojść, trzeba naprawdę grać bardzo dużo. 

Przypomnijmy, że poniżej zaprezentowaną odznakę można odblokować od 1 stycznia 2023 roku. 

Ów medal prezentuje się następująco:

service medal 2023

fot. materiały prasowe