Respawn.pl

Jakie gadżety technologiczne warto ze sobą zabrać na wakacje?

Autor: Michał Maćkowski
Gadżety na wakacje

Wakacje są już na półmetku, jednak wciąż wiele osób wybiera się na swoje wymarzony odpoczynek. Dlatego wraz z firmą NATEC przychodzimy z pomocą i doradzimy, jakie gadżety technologiczne zabrać na wakacje!

Co warto ze sobą zabrać w podróż? Sprawdzamy gadżety na wakacje

Wakacje to okres odpoczynku, na który decydujemy się w różnych miejscach i o różnych porach. Każdy ma swój styl wypoczywania, jednak na każdym wypadzie, przydadzą się różne gadżety elektroniczne, które z pewnością się przydadzą. Dlatego sprawdźmy, co warto zabrać ze sobą na wakacje z gadżetów elektronicznych.

Powerbank liderem w segmencie gadżety na wakacje

Powerbank to element, bez którego wiele osób nie wyobraża sobie podróży i wyjazdu na wakacje. Nigdy nie wiemy, kiedy przyda nam się odrobinę energii, przykładowo do podładowania telefonu. Powerbanki to bardzo popularny gadżet, który sam w sobie może wydawać się bardzo prosty w zakupie. To jednak ich ilość na rynku jest naprawdę spora, zatem na co zwrócić uwagę?

Przeczytaj więcej – Które modele głośników bezprzewodowych wybrać na wakacyjne wypady?

Natec w swojej ofercie posiada pięć propozycji, które różnią się między innymi pojemnością czy ilością złącz. Im większa pojemność, tym więcej będziemy w stanie naładować urządzeń. Dodatkowo żyjemy w czasach, gdzie wiele naszych gadżetów ma inne wejścia, przez co ładowarki nie są uniwersalne. Powerbanki Trevi od Natec przychodzą z pomocą, bowiem posiadają wbudowane różne złącza i dostępne są w wersjach od 10000 MAH do nawet 20000 MAH.

Idealny gadżet wakacyjny? ALFAMA LED

Wybieracie się pod namiot i nie chcecie marnować baterii w telefonie? Natec przychodzi z pomocą dzięki uniwersalnym lampkom ALFAMA LED, których pierwotne przeznaczenie jest nieco inne. ALFAMA zostały stworzone w celu doświetlenia fotografowanych obiektów, jednak ich moc i żywotność sprawdzają także w innych momentach. Idealnie lampki nadają się pod namiot lub do oświetlenia drogi. Dodatkowo dorzucone plastikowe kolorowe klisze w nieco droższej wersji, pozwalają zbudować nastrój, o jakim marzymy podczas naszych długo wyczekiwanych wakacji. Jest to idealny gadżet na każdy rodzaj wakacji.

Gadżety na wakacje - Alfama LED

Wakacyjne zdjęcie ułatwimy kijkiem do selfie

Gadżet wciąż popularny, nie tylko podczas wakacyjnych podróży. Mowa oczywiście o uchwycie z rączką na telefon, dzięki któremu nasze selfie i widoki, do których nie dosięgniemy ręką, będą miały wyjątkowe ujęcie. Koszt popularnego kijka do selfie, bowiem na oficjalnej stronie Natec zakupimy już go za niecałe trzynaście złotych!

Multiport, aby niczego nie zabrakło!

Zabierasz swój laptop, w którym masz niewiele złącz? Multiporty to gadżety, które ratują szczególnie posiadaczy laptopów, bowiem po ich podłączeniu, automatycznie otrzymuje dodatkowo różne porty, do których możemy podłączyć między innymi myszkę, klawiaturę, słuchawki czy inne potrzebne elementy. Dodatkowo mówimy tutaj o działaniu na najwyższym poziomie!

Dzięki przykładowo Natec Fowler 2 jesteśmy w stanie podłączyć Nintendo Switch do Telewizora. Ta przenośna konsola z połączeniem Natec pozwala cieszyć się rozgrywką na większym ekranie!

IMG 2008

źródło: respawn.pl

Gadżety na wakacje – podsumowanie

Zatem co zabrać ze sobą na wakacje. Z pewnością numerem jeden w walizkach gotowych do wakacji są powerbanki, bez których dalsza podróż będzie utrudniona. Dodatkowo warto zaopatrzyć się w uchwyt do selfie, aby nasze zdjęcia były jeszcze lepsze. Dla osób, które uwielbiają wieczorne pogaduszki przy świetle, z pewnością polecamy lampki LED, które naładować możemy właśnie od powerbanka.

Materiał powstał przy współpracy z firmą NATEC