Respawn.pl

JarkoS i zeek oficjalnie w AGO Esports!

Autor: Krystian Terpiński

Przebudowa dywizji Fortnite w AGO Esports trwa w najlepsze. Za pośrednictwem mediów społecznościowych organizacja poinformowała właśnie o uzupełnieniu swojego składu. 

Informowaliśmy wcześniej, że ze składem AGO pożegnało się dzisiaj trzech zawodników. Dawid “Buhuu” Bugajski, Cyprian “Skosas” Bednarczyk i Krystian “Serwa” Serwatka po nieco ponad rocznej przygodzie zakończyli swój udział w projekcie i jak się okazało parę godzin później, była to część procesu odświeżenia zespołu.

Zaledwie parę godzin później dostaliśmy informację o najnowszym rekrucie w szeregach AGO. Miejsce w jastrzębim gnieździe zajął Jarek “JarkoS” Kaleta, który zasłynął przede wszystkim zwycięstwem podczas ESL Katowice Royale, gdzie oprócz trofeum zapisał na swoje konto 10 000 dolarów. Plotki o tym transferze pojawiały się już od jakiegoś czasu, a głównym argumentem był fakt, iż od stycznia 2019 roku barwy AGO reprezentował testowany do tej pory Aleksander “zeek” Zygmunt, który od jakiegoś czasu był duo-partnerem wspomnianego JarkoSa. W oświadczeniu wystosowanym przez nadwiślańską formację możemy przeczytać również o tym, że zakontraktowani zawodnicy doskonale wpisują się w filozofię organizacji, a kierownictwo zespołu wierzy, że z odpowiednim wsparciem dwaj młodzi gracze będą w stanie osiągnąć prawdziwy sukces również na arenie międzynarodowej.

Zeek i JarkoS po raz pierwszy wystąpią wspólnie pod jedną banderą już w przyszły weekend, gdy zostanie rozegrany pierwszy turniej kwalifikacyjny do Fortnite World Cup w formacie duo. Przypomnijmy, że pula nagród nadchodzących mistrzostw świata to okrągłe 10 000 000 dolarów.

Aktualny skład dywizji Fortnite AGO Esports prezentuje się w następujący sposób:

  • Dawid “DaaV” Grzybek
  • Igor “povity” Zieliński
  • Aleksander “zeek” Zygmunt
  • Jarek “JarkoS” Kaleta