Respawn.pl

jdm64 powróci na scenę CS:GO?

Autor: Maks Bartosik

Możliwe że wkrótce będziemy świadkami kolejnego powrotu na scenę CS:GO. Mowa o jednym z najbardziej rozpoznawalnych amerykańskich snajperów – Josh “jdm64” Marzano.

jdm64 będą kojarzyć głównie nieco starsi obserwatorzy profesjonalnej sceny CS:GO. Amerykański snajper kojarzony jest głównie z występów w barwach Team Liquid, w którym występował w latach 2016-2018, a wcześniej reprezentował też Counter Logic Gaming czy Denial eSports. Znany był również z swojego charakterystycznego sposobu siedzenia przed monitorem.

Jdm64

Fot.Eleague

Amerykanin po odejściu z Liquid dołączył do Team Envy, w którym występował do czerwca 2019 roku. Wtedy został przesunięty na ławkę rezerwowych, a niecały rok później ogłosił zakończenie kariery profesjonalnego gracza CS:GO i przeszedł na VALORANT. Tam pełnił m.in. rolę trenera w FaZe Clan, z którym rozstał się w październiku ubiegłego roku.

Kilka dni temu portal dust2.us opublikował artykuł, w którym postanowił przypomnieć o jdm64. W tekście autorstwa Arnie przytoczono całą karierę amerykańskiego snajpera. Zapewne przeszedłby on bez większego echa, gdyby nie to, co potem stało się na Twitterze.

jdm64 wrzucił Tweeta o treści “Wracam do tego, CS:GO/CS2”. Na Tweeta odpisał jeden z redaktorów Dust2.uk, Ryan Friend, pytając czy poważnie zdecydował się na powrót po przeczytaniu tekstu o nim samym. Na to jdm64 odpisał, że tak.

Oczywiście nie oznacza to 100% powrotu 32-letniego snajpera na profesjonalną scenę CS:GO, jednak nikogo by to raczej nie zdziwiło. W ostatnim czasie swój powrót zapowiedział m.in. Jake “⁠Stewie2K⁠ Yip, a kilka miesięcy temu do gry powrócił Noah “Nifty” Francis. Nadchodząca premiera Counter-Strike 2 z pewnością skusi wielu byłych już profesjonalnych graczy do powrotu do naszej ulubionej strzelanki, a jdm64 może być jednym z nich.

.