Respawn.pl

Jedna z gier serii Metro dostępna za darmo na EPIC Games Store

Autor: Michał Maćkowski
Metro Last Night Redux

EPIC Games Store obdarowuje swoich użytkowników kolejnym naprawdę dobrym tytułem. Z okazji kolejnego dnia promocji, do swoich kont można za darmo przypisać Metro Last Light Redux. 

Promocję na darmowe gry na EPIC Games Store można na ten moment zaliczyć do nawet udanych. Platforma rzuciła graczom do tej pory wiele gier, które są wysoko oceniane wśród społeczności i tym razem nie jest inaczej.

Metro Last Light Redux za darmo!

EPIC Games Store tym razem obdarowuje graczy jedną z naprawdę dobrych części serii Metro. Mowa o Last Light Redux, które wydane zostało w 2014 roku i na portalu metacritic ocenione jest przez krytyków na poziomie 8,6/10.

Akcja Metro Last Light Redux odbywa się pod ziemią, poniżej ruin post-apokaliptycznej Moskwy biegnie sieć tuneli Metra, gdzie resztka ocalałych przedstawicieli rasy ludzkiej walczy o przetrwanie w obliczu śmiertelnego zagrożenia, nie tylko z zewnątrz.

Promocja na EPIC Games Store cały czas trwa!

Wyżej wymieniony tytuł dostępny będzie do 25.12 do godziny 16:59. Minutę później na platformie pojawił się kolejny gra lub gry, które za darmo będziemy mogli przypisać do swojego konta. Więcej informacji nie tylko o darmowych grach, ale i innych świątecznych promocjach, które aktualnie trwają na platformie, przeczytacie tutaj.