Respawn.pl

Jumpthrow zostanie bezpośrednio dodany do CS:GO wraz z nowym silnikiem?

Autor: Michał Maćkowski
CS:GO, smoke, jumpthrow

Czy już niedługo jumpthrow wreszcie zostanie dodany bezpośrednio do CS:GO? Najnowsze doniesienia na to wskazują.

Nie ma co ukrywać, że społeczność CS:GO w dużej mierze żyje aktualnie najnowszymi informacjami o Source 2, które najprawdopodobniej zostanie niedługo wprowadzone. Co ciekawe, w najnowszych aktualizacji do Dota 2 zostały znalezione powiązania właśnie z najpopularniejszym FPS’em na świecie i więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj. Teraz jednak jeden ze znanych w społeczności obserwatorów CS:GO znalazł informację o bindzie, który ma wprowadzić jumpthrow.

Co to jest jumpthrow w CS:GO?

Jumpthrow to nic innego jak rzucenie granatu w momencie skoku naszego modelu w grze. Dzięki tej technice możemy znacznie dalej rzucić granat niż w przypadku standardowego rzutu. Wykonanie jumpthrowa bez odpowiedniego binda w grze jest bardzo trudne, dlatego gracze używają specjalnego binda na jednym z klawiszy, aby rzucać dalej granaty. Nie ma co ukrywać, że bez jumphthrowa nie można rzucić wielu granatów, szczególnie dymnych, co powoduje duże ograniczenie taktyczne dla zespołów.

Jumpthrow wreszcie bez execa?

Społeczność wciąż bada najnowsze pliki, jakie znalazły się w Dota 2 i które są powiązane z CS:GO. Najnowsze znalezisko mówi o wprowadzeniu bezpośrednio do gry jumpthrow, dzięki czemu nie będzie wymagany już specjalny bind stworzony w pliku. Ustawienie jumpthrowa najprawdopodobniej znajdzie się w ustawieniach gry i każdy użytkownik będzie mógł go ustawić pod wybranym i dogodnym dla siebie klawiszem.