Respawn.pl

Już dziś odbędzie się I konferencja przed HIGH League 7!

Autor: Krzysztof Sarna

Środowisko freak-fightów nie lubi nudy i chyba większość z nas zdążyła się już o tym przekonać. Dopiero co zakończyła się jedna gala, a już startuje promocja kolejnej, chociaż spod innego szyldu. Dziś odbędzie się pierwsza konferencja przed galą HIGH League 7: Grand Prix.

Nadchodząca gala HIGH League 7: Grand Prix bezsprzecznie będzie nieco inna niż wszystkie dotychczasowe. Nadchodząca gala będzie pierwszym etapem Grand Prix, a więc zbliżające się pojedynki to ćwierćfinały. Półfinały odbędą się podczas ósmej edycji gali, a wielki finał podczas “dziewiątki”. Poza rywalizacją w ramach pierwszego miejsca dojdzie także do superfightów. Niektóre zostały już oficjalnie ogłoszone.

Jeśli chodzi o Grand Prix, to znamy już pięciu z ośmiu zawodników. Są nimi: Marcin “El Testosteron” Najman, Jakub “Japczan” Piotrowicz, Tomasz “Szalony Reporter” Matysiak, Mariusz “Super Mario” Sobczak oraz Jacek “Muran” Murański. Pozostała trójka zostanie ogłoszona właśnie podczas dzisiejszej konferencji. Warto jeszcze przypomnieć, że wszystkie pojedynki w ramach Grand Prix odbędą się na zasadach MMA w limicie czasowym trzy rundy po trzy minuty. Nie będzie obowiązywał limit wagowy.


Organizacja również pochwaliła się kilkoma walkami, które odbędą się poza turniejem. Denis “Labryga” spotka się z Dawidem “Crazy” Załęckim. Pojedynek odbędzie się na zasadach K-1 w małych rękawicach na dystansie trzech rund po trzy minuty. 

CZYTAJ TAKŻE: Środa z 9INE razy dwa i Singularity

Do tego Mateusz “Mini Majk” Krzyżanowski po raz drugi będzie bronił pasa niskorosłych w HIGH League. Przed własną publicznością zmierzy się z Aidenem “Likklemanem” Henrym, który jest mistrzem świata niskorosłych w boksie. 

Wiemy także, że Jakub Nowaczkiewicz zawalczy z Jose “Josefem Bratanem” Simao na zasadach MMA. Bój został zaplanowany na trzy rundy po trzy minuty. To jeszcze nie koniec, bowiem Jakub “Kubańczyk” Flas podejmie Alberto “Alberto” Simao. Temu zestawieniu towarzyszyć będą reguły K-1, także na dystansie 3×3 minuty.

Gala HIGH League 7: Grand Prix odbędzie się w sobotę, 17 czerwca. Wydarzenie ponownie zawita do TAURON Areny w Krakowie. Bilety są dostępne w sprzedaży w serwisie Eventim.pl.

Transmisję z konferencji będzie można obejrzeć na oficjalnym kanale HIGH League. Dostaniecie się do niego klikając tutaj. Początek zaplanowano na godzinę 20:00.