Respawn.pl

Już dzisiaj Izak skomentuje walkę Leha na High League!

Autor: Maciek Paszkiewicz

Już dzisiaj wieczorem, 10.12.2022, Izak skomentuje walkę Leha na High League. Tego wydarzenia po prostu nie możesz przegapić! Cytując klasyka – nadszedł dzień dzisiejszy, na który czekało wiele osób.

Długo wyczekiwana, piąta gala High League stanie się faktem już dzisiejszego wieczoru. W sobotę, od godziny 20:00, zmagania High League 5 komentować będzie Izak. Prawdopodobnie jest to spowodowane faktem, że na gali zobaczymy w akcji jego przyjaciela – Leha. Ten zmierzy się z Diablesem, a starcie rozegrane zostanie w formule boksu z małymi rękawicami, to ważny fakt, który trzeba odnotować.

Dla Leha to będzie debiut w oktagonie i liczymy na to, że sobie dobrze poradzi! Na pewno ma sporo do pokazania, ponieważ ostatnie miesiące nie były dla niego proste. Być może też nie będzie to dla niego ostatnia walka,  chociaż na konkretne, kolejne ruchy jeszcze przyjdzie nam poczekać przynajmniej do 2023 roku.

CZYTAJ TAKŻE: Jankos znalazł nowy dom!

Z kolei dla Izaka nie będzie to pierwsze skomentowane starcie na High League. Izak miał już bowiem okazje relacjonować pojedynek PashyBicepsa z Owcą, w którym esportowy przedstawiciel wygrał poprzez nokaut przeciwnika. Czy tym razem jego kolega także okaże się lepszy? Odpowiedź poznamy już dzisiaj późnym wieczorem!