Respawn.pl

Już dzisiaj zostanie rozegrany pierwszy lanowy pojedynek w Counter-Strike 2

Autor: Michał Maćkowski
Counter-Strike 2 grafika promująca, update CS2

Pierwszy pojedynek lanowy w Counter-Strike 2 odbędzie się już dzisiaj przed finałem siedemnastego sezonu ESL Pro League. 

Niedługo czekać musieliśmy na pierwszy showmatch w Counter-Strike 2. Już dzisiaj dziesięciu zawodników sprawdzi się w zapowiedzianej najnowszej wersji CS’a tuż przed finałem ESL Pro League, gdzie zawalczą gracze FaZe oraz Cloud9. Więcej o finale siedemnastego sezonu EPL możecie przeczytać tutaj.

Czas na pierwszy showmatch w Counter-Strike 2

Już dzisiaj, tuż przed finałem siedemnastego sezonu ESL Pro League zobaczyć będziemy mogli pierwszy showmatch na LAN w Counter-Strike 2. Dziesięciu nieznanych nam na ten moment zawodników stoczy bój na dostępnym na ten moment jedynie Dust 2 w ramach limitowanych testów gry.

Wszystko odbędzie na Malcie, gdzie rozgrywany jest siedemnasty sezon ESL Pro League. Najprawdopodobniej w pojedynku wezmą udział zawodnicy profesjonalnych drużyn, które pożegnały się już z marzeniami o zwycięstwie w ramach CS’owej Ligi Mistrzów.

Showmatch zaplanowany jest na godzinę 14:25, czyli półtorej godziny przed rozpoczęciem finału siedemnastego sezonu ESL Pro League.  Transmisję z tego pojedynku można oglądać na angielskim kanale ESL na Twitchu.

Wszystkie informacje o Counter-Strike 2 znajdziecie w naszej specjalnej zakładce

AKTUALIZACJA

Poznaliśmy zawodników, którzy wezmą udział w pierwszy pojedynku Lanowym w Counter-Strike 2. W spotkaniu udział weźmie nasz rodak – Paweł “dycha” Dycha

Zespół 27015

Zespół The Beta Boys