Respawn.pl

Kamper Polska – TVP przedstawiło program z influencerami

Autor: Michał Maćkowski
Kamper Polska

Nowe reality-show Kamper Polska wyprodukowane przez TVP już w tym miesiącu będzie miało swój debiut. W akcji zobaczymy pięć par influencerów! 

Kamper Polska, taką nazwę nosić będzie nowy program wyprodukowany przez TVP, w którym zobaczymy pięć duetów influencerów podróżujących po Polsce w kamperach.  Oczywiście każda z nich będzie miała swój osobny kamper i podczas przygody wykonywać będzie zadania.

Kamper Polska – nowe reality show w TV

Telewizja Polska oficjalnie ogłosiła premierę swojego nowego programu – Kamper Polska, którego zamysł jest oczywiście bardzo prosty, ale znany w środowisku internetowym. Pięć par influencerów, w tym między innymi Super Mario Trener czy Czarek Czaruje przejechało trasę od Helu aż po Bieszczady, nocując na łonie natury, bez dostępu do prądu czy jedzenia. Za zadanie duety miały pokonać trasę jak najszybciej, wykonując po drodze określone zadania. Zwycięski duet na swoje konto przygarnie okrągłe 100 000 złotych!

Nie gwiazdy, a kopiowanie pomysłu zaciekawiło Internet

Internet nie zaskoczyło specjalnie ogłoszenie programu, a kopiowanie pomysłu. Sprawa jest na tyle ciekawa, że podobną rzecz zrobił Karol “Friz” Wiśniewski między innymi z ekipą Genzie, przez co ludzie oskarżali TVP o kopiowanie. Sprawa na to wygląda ma się trochę inaczej, bowiem jak poinformował jeden z uczestników programu, produkcja telewizyjna  troszkę jednak trwała. Jak dodał Adbuster, casting do programu od TVP był rok temu i wielu influencerów otrzymało do niego zaproszenie.

Przeczytaj więcej – Mam 12 lat – BanduraCartel z absurdalnym banem na Twitchu!

Najprawdopodbniej, chodź nie jest potwierdzone i nikogo nie oskarżamy, to być może Friz zrobił bardzo podobny format, wiedząc że telewizja planuje podobne działanie. Zbieżność czasu i cisza wokół programu spowodowało, że Internet huczy aktualnie od plotek.

Pierwszy odcinek Kamper Polska na TVP VOD będzie dostępny od 12 stycznia.