Respawn.pl

Kasix najlepsza wśród streamerek w styczniu! Wyniki najpopularniejszych streamerów Twitch

Autor: Krzysztof Sarna

Pierwszy miesiąc 2022 roku dobiegł końca. To zatem czas na pierwsze podsumowania, a więc na części pierwsze weźmiemy sobie to, co działo się na Twitchu. Katarzyna “Kasix” Paciorek dowiozła najlepsze wyniki spośród wszystkich streamerek w Polsce. Kto z kolei uzyskał ogólnie najlepszy liczby? Sprawdźmy!

Kasix zostawiła daleko w tyle pozostałe polskie streamerki. W ostatnim czasie możemy dostrzec spory wzrost popularności, jeśli chodzi o jej osobę. Nie ma się jednak czemu specjalnie dziwić. Pod lupę weźmiemy nie tylko wyniki polskich streamerek, ale ogólny ranking, a także takie gry, jak Counter-Strike: Global Offensive i League of Legends.

Z racji tego, że to panie mają pierwszeństwo, to zaczniemy właśnie od nich. Jak już wspomnieliśmy – to Kasix okazała się najlepsza w styczniu. Łącznie oglądano ją przez 417 281 godzin, a więc o 275 573 więcej niż Maię “maailinh” Linh. Paciorek średnio na swoich streamach zgromadziła po 2467 widzów, a w szczytowym momencie było to 4737 osób. Łączny czas streamowania na przełomie 31 dni to niecałe 170 godzin.

Ranking TOP10 streamerek ze stycznia prezentuje się następująco:

Jeżeli zaś chodzi o ranking najlepszych streamerów pod względem obejrzanych godzin, to masakracji dokonał Kamil “EWROON” Lachowski, który tych miał 1 867 419! Na drugim miejscu mamy Artura “Rybsona” Gębicza, który ma prawie o połowę mniejszy wynik, bowiem jest to 953 437 godzin. EWROON, prawie że uplasowałby się również na pierwszej pozycji pod względem średniej liczby widzów, jednak liderem pod tym względem został Marcin “Xayoo” Majkut, którego średnio oglądało 17864 osób, podczas gdy Lachowskiego 14420. 

Ranking TOP10 streamerów ze stycznia prezentuje się następująco:

Pora zatem jeszcze omówić kogo najwięcej oglądano przy graniu w CS:GO. Liderami okazali się gracze EMERITOS BANDITOS, wszak na pierwszej pozycji jest Mateusz “PAGO” Pągowski, a na drugiej Damian “peVoR” Kozioł. Ten pierwszy zdecydowanie dominuje, ponieważ podczas jego gry w kultową strzelankę od Valve obejrzano go przez 383 657 godzin, podczas gdy Kozioła przez 92 211. 

Ranking TOP10 streamerów ze stycznia pod względem CS:GO prezentuje się następująco:

Omówimy jeszcze League of Legends, na którego czele jest wcześniej wspomniany Rybson. Były reprezentant Illuminar Gaming zanotował 930 309 obejrzanych godzin, gromadząc średnio na swoich transmisjach z LoL-a 4402 widzów. Pod względem największej liczby widzów to jednak Xayoo ponownie był najlepszy, wszak tych w jednym momencie zgromadził 26 624.

Ranking TOP10 streamerów ze stycznia pod względem League of Legends prezentuje się następująco: 

CZYTAJ TAKŻE: