Respawn.pl

Kinguin w półfinale z ENCE

Autor: Sergiusz Lelakowski

Wczorajszy mecz Kinguin z Epsilon zakończył się dla Polaków sukcesem, co umożliwiło im występ w półfinale Uprise Champions Cup Season 4. Zostanie on rozegrany dzisiaj, a przeciwnikiem naszych rodaków będzie ENCE.

Uprise Champions Cup – Season 4 to turniej online z pulą nagród wynoszącą 40 000 $. W jego ramach znalazły się dwie polskie drużyny, Team AGG i Kinguin. Tylko jednej udało się przedostać do fazy playoff turnieju.

Dzisiaj z ENCE lekko nie będzie. Pomijając LAN Dreamhack Zowie Open Summer, gdzie poszło im po prostu źle, ekipa Allu zwyciężała w ostatnim czasie większość ze swoich spotkań internetowych. Mecze z PENTA, Tricked, Copenhagen Wolves, czy nawet Dobry&Gaming – wszystkie te rozgrywki kończyły się dla nich sukcesem. Panowie są w formie i “naszym” może być ciężko, aczkolwiek o Polakach z Kinguin też nie można powiedzieć złego słowa.

Wczorajszy mecz z Epsilon zakończył się zwycięstwem Polaków. Na ostatniej z trzech map Kinguini oddali zaledwie dwie rundy. Ich przeciwnicy mecz wcześniej dosłownie rozwalili Secret Fe 16:0, a więc spokojnie można powiedzieć, że byli w dobrej formie.

Pomijając starcie ze Szwedami, Szpero i spółka zwyciężali z takimi drużynami jak LDLC, ALTERNATE aTTaX czy polskie iNETKOXTV. Na tym etapie turnieju oba zespoły grają o finał, muszą więc dać z siebie wszystko, by zgarnąć trofeum i nagrody.

Zapowiada się kolejne rewelacyjne spotkanie i mamy nadzieję, że zakończone sukcesem Kinguinów. Mecz rozpoczyna się o godzinie 14:00, a obejrzycie go klikając w ten link.