Respawn.pl

Kolejna zmiana w ENCE na horyzoncie? Hades opuści zespół?

Autor: Maks Bartosik

Nieciekawe informacje docierają ze sceny CS:GO. Według najświeższego raportu, ENCE zamierza przenieść Olka “Hades” Miśkiewicza na ławkę rezerwowych. Jego miejsce miałby zająć dotychczasowy snajper Movistar Riders.

Po świetnym początku roku ENCE przeżywa kryzys. Formacja z dwoma Polakami w składzie po zajęciu 3-4 miejsca na Majorze i 2 podczas IEM Dallas 2022, pożegnali się z IEM Cologne 2022 już w fazie grupowej, nie wygrywając choćby jednego meczu. Dodatkowo wszystko wskazuje na to, że z ENCE pożegna się gwiazda tego zespołu – “Spinx“. Izraelczyk nie będzie jednak jedynym zawodnikiem, który tego lata może opuścić ENCE…

Czytaj także: Grupy BLAST Premier Fall ujawnione! Poznaliśmy rywali F1KA

 Najnowszy raport sugeruje, że fińska organizacja planuje wymienić także snajpera, którym dotychczas był Hades.  Na jego miejsce ma zostać sprowadzona świeża gwiazda hiszpańskiej sceny –  Alvaro “⁠SunPayus⁠ Garcia. 23-letni snajper występuje obecnie w Movistar Riders, gdzie jest jedną z kluczowych postaci zespołu, który dopiero co walczył w półfinałach IEM Cologne. Hiszpan w ostatnich miesiącach prezentuje się znakomicie, czego dowodem są jego statystyki – SunPayus wykręcił rating 2.0 na poziomie 1.19!

Odejście Hadesa z ENCE będzie kontynuacją złej passy polskich snajperów. Niecały miesiąc temu OG przesunęło na ławkę rezerwowych  Mateusza “Mantuu” Wilczewskiego.

Skład ENCE po zapowiadanych zmianach będzie wyglądał następująco:

  • 🇵🇱 Paweł “dycha” Dycha
  • 🇪🇸 Alvaro “⁠SunPayus⁠ Garcia
  • 🇲🇪 Pavle “Maden” Bošković
  • 🇩🇰 Marco “Snappi” Pfeiffer
  • 🇵🇱 Olek “hades” Miskiewicz (rezerwowy)