Respawn.pl

Strona główna » Kolejne fale banów w CS:GO – Wiele kont wartych tysiące dolarów zablokowane!

Kolejne fale banów w CS:GO – Wiele kont wartych tysiące dolarów zablokowane!

Autor: Michał Maćkowski
CS:GO

Anty-Cheat w CS:GO wiele na to wskazuje, że uległ poprawie, a ostatnie informacje napawają graczy coraz większym optymizmem. Ostatnie blokady nałożone zostały bowiem na cheaterów, którzy w swoich ekwipunkach mieli nie lada perełki. 

Ostatnio system VAC w CS:GO wygląda na to, że zaczął działać nieco lepiej, bowiem coraz częściej dowiadujemy o się o falach banów, jakie przechodzę przez grę. Ostatnie bany wywołały jednak sporo szumu, bowiem wiele kont, które posiadały skiny warte tysiące dolarów zostało zablokowane.

Prywatne cheaty w CS:GO namierzone i zablokowane!

Valve najprawdopodobniej nie opuściło graczy i postanowiło skupić się na eliminacji nieuczciwych graczy. Ostatnie miesiące przyniosły bowiem sporą ilość blokowanych kont, które oszukiwały w grze. Teraz dowiedzieliśmy się, że deweloperzy wykryli bowiem zdecydować większość prywatnych cheatów, dzięki czemu wiele kont otrzymało blokady. Na dodatek wiele osób, które posiadały czerwony współczynnik zaufania ze względu na używanie wspomagaczy, również zgarnęły blokady.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ – System VAC w CS:GO ponownie zaskoczył; Kolejna fala banów zaskoczyła społeczność!

Skiny warte tysiące dolarów zablokowane

Fala banów wyeliminowała konta,  które w swoich ekwipunkach posiadały nie lada kolekcje ładnych i drogich skinów, które już teraz nie będą mogły zostać wymienione. Konta, które otrzymały blokady niewykrywalne były od 2016 roju, a jedno konto przykuło bardzo dużą uwagę, ze względu na posiadane skiny. Jedno ze zbanowanych kont posiadało w ekwipunku między innymi trzy Dragon Lore, 4 naklejki iBUYPOWER czy cztery Dragon Howl, z czego jeden właśnie z naklejkami zbanowanej drużyny iBUYPOWER.