Respawn.pl

Strona główna » System VAC w CS:GO ponownie zaskoczył; Kolejna fala banów zaskoczyła społeczność!

System VAC w CS:GO ponownie zaskoczył; Kolejna fala banów zaskoczyła społeczność!

Autor: Michał Maćkowski
VAC

System VAC w CS:GO to nadal jedna wielka niewiadoma dla społeczności, lecz w ostatnim czasie możemy zauważyć zdecydowaną poprawę. Przez grę przeszŁa kolejna duża fala banów i od lipca liczba przekroczyła już 140 000!

Anti-cheat a tym samym system VAC w CS:GO to dla wielu wciąż niedziałająca bariera na oszukujących graczy, jednak ostatnie miesiące chyba coś zmieniły. Ponownie przez grę przeszła fala banów, która nałożyła tym razem 1799 banów w grze. Sprawa od lipca staje się coraz ciekawsza, a to ze względu na coraz częstsze występowanie fal banów.

System VAC zaczął lepiej pracować? 

Cofnijmy się do lipca tego roku, kiedy to przez CS:GO przeszły trzy duże fale banów. Co ciekawe jedna z nich była większa o dwadzieścia razy niż zwykle, co może sugerować, że system VAC faktycznie się poprawił lub cheaterów jest coraz więcej. Jednak sprawa w sierpniu także nie ucichła i tak o to w poprzednim miesiącu zauważyć mogliśmy dwie duże fale banów. Do 19 sierpnia nałożono 30 000 banów w grze.

Przeczytaj więcej – Jak zwiększyć FPS w CS:GO jednym trikiem?

Wrzesień ponownie przyniósł potężną liczbę banów

Trzeci miesiąc z rzędu można zauważyć, że Valve najprawdopodobniej działa, jeżeli chodzi o anti-cheat. 8 sierpnia przez grę przeszła kolejna duża fala banów i tak o to, od 14 lipca nałożono już ponad 140 000 banów. Wynik robi wrażenie, ale również przeraża, bo pokazuje skalę problemów między innymi z cheaterami. Miejmy nadzieję, że kolejne tygodnie także przyniosą tak dobre wyniki i osób nieuczciwych będziemy spotkać na swojej drodze coraz mniej.