Respawn.pl

Strona główna » Kolejne spotkania Virtus.pro w ramach CCS

Kolejne spotkania Virtus.pro w ramach CCS

Autor: Sergiusz Lelakowski

Dziś zobaczymy kolejne spotkania Virtus.pro w ramach turnieju PGL CS:GO Championship Series Kick-off Season. Po wczorajszym nietypowym zwycięstwie nad EnVyUs Polacy zmierzą się z finalistami ESL One Katowice, Ninjas in Pyjamas. Spotkanie to rozpocznie się już o 16:00.

Bez względu na wynik zobaczymy jeszcze dziś co najmniej jeden mecz z udziałem “Neo” i spółki. Jeżeli Virtus.pro wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko to o godzinie 22:00 zawalczą o pierwsze miejsce w grupie czerwonej i awans na finał LANowy który odbędzie się 24-26 kwietnia podczas Dreamhack Bukareszt 2015. Jeżeli zaś Polakom podwinie się noga i nie uda im się pokonać szwedów to o godzinie 19:00 zmierzą się ze zwycięzcą pojedynku EnVyUs – Penta w finale drabinki przegranych. Triumfator tego spotkania awansuje do finału do konsolidacyjnego w którym oprócz awansu na imprezę offline będzie walczył również o 5 000$ nagrody.

grupa czerwona

Relacje z turnieju obejrzycie jak zawsze u Izaka
Watch live video from IzakOOO on www.twitch.tv

_____________________________________________________________________

AKTUALIZACJA

15:46 – 4 z 5 zawodników Ninjas in Pyjamas wróciło z Katowic chorych. Jedynie Krzysiu “Get_right” Alesund jest w pełni sił. Czy to ułatwi zadanie Virtus.pro?