Respawn.pl

Kolejne zmiany w GODSENT! Dwóch zawodników ląduje poza składem!

Autor: Maks Bartosik
GODSENT

Zmian w GODSENT ciąg dalszy! Po tym jak pod koniec maja szwedzki skład pożegnał się z joelem, w tym tygodniu poinformowano o odejściu dwóch kolejnych zawodników.

Projekt szwedzkiego składu GODSENT jak na razie nie wypalił. Przez prawie pół roku gry razem Szwedzi nie odnieśli żadnych sukcesów i w końcu doszło do zmiany. Pod koniec maja z zespołem pożegnał się Joel “⁠joel⁠”Holmlund, a jego miejsce w składzie tymczasowo zajął trener szwedzkiej formacji –  Maikil “⁠Golden⁠ Selim. Okazuje się jednak, że nie tylko joel opuścił skład GODSENT.

Kilka dni temu organizacja poinformowała o dwóch kolejnych roszadach. Na ławkę przesunięto Williama “⁠draken⁠ Sundina, a z kolei Alfred “⁠RuStY⁠ Karlsson rozstał się z organizacją i został wolnym agentem. Obaj zawodnicy zgodnie napisali w swoich oświadczeniach, że powodem ich odejścia była inna wizja projektu, która zdecydowanie odbiegała od tej zaproponowanej przez organizację. Rusty pokusił się nawet o stwierdzenie, że ten projekt “nigdy nie miał szansy się udać”.

W komunikacie organizacja poinformowała, że najbliższych tygodniach dostaniemy więcej informacji dotyczących przyszłości sekcji CS:GO w GODSENT. Przypomnijmy, że obecnie w składzie pozostało tylko dwóch zawodników – Plopski oraz ztr.

Obecny skład GODSENT prezentuje się następująco:

Sweden Nicolas “⁠Plopski⁠ Gonzalez Zamora
Sweden Erik “⁠ztr⁠ Gustafsson

Sweden Maikil “⁠Golden⁠ Selim (trener/stand-in)

Sweden William “⁠draken⁠ Sundin (rezerwowy)

Sweden Joel “⁠joel⁠ Holmlund (rezerwowy)