Respawn.pl

Kolejny Polak wypłynie na międzynarodowe wody? F1KU łączony z OG!

Autor: Michał Maćkowski

Coraz więcej Polaków postawia swoje profesjonalne kariery kontynuować na międzynarodowych wodach! Według najnowszych doniesień, do OG dołączyć ma jeszcze aktualny reprezentant x-kom AGO – Maciej “F1KU” Miklas.

Szufla po majorowa trwa, a coraz więcej wieści dociera do nas w sprawie polskich zawodników. Zmiany na polskiej scenie nie ominą już na pewno Anonymo oraz najprawdopodobniej Illuminar. Jednak co ciekawe, według najnowszego raportu Luís Mira z dexerto, nowym nabytkiem OG zostanie Maciej “F1KU” Miklas.

x-kom AGO czekają zmiany?

Najnowsze wieści wskazują, że zmiany dotkną także skład x-kom AGO, z którym pożegna się Maciej “F1KU” Miklas. Utalentowany młody zawodnik tak naprawdę jest wychowankiem polskiej organizacji i najprawdopodobniej dalszą swoją karierę będzie kontynuował w zagranicznej formacji i w międzynarodowym zespole. Polak bowiem według informacji podanych przez portal dexerto, dołączy do OG, które aktualnie przebudowuje zespół.

Jeżeli faktycznie raport okaże się prawdziwy, to w zespole oglądać będziemy już dwóch Polaków. Oprócz F1KU w składzie znajduje się Mateusz “mantuu” Wilczewski, który jako jeden z trzech nie pożegnał się z zespołem. Co ważne wraz z aktualnym jeszcze reprezentantem x-kom AGO, do międzynarodowego zespołu ma dołączyć aktualny gracz czeskiego SINNERS – Adam “NEOFRAG” Zouhar.

Kolejny Polak w OG?

Ostatnie miesiące nie były udane dla OG, które postanowiło pożegnać aż dwóch zawodników. Ze składu odsunięci zostali bardzo doświadczeni gracze Valdemar “valde” Bjørn Vangså oraz Nikolaj “niko” Kristensen. Jak widać, ich miejsca najprawdopodobniej zajmą młodsi, ale także doświadczeni gracze. Nie wiemy na ten moment, co planuje x-kom AGO, jednak jeżeli transfer dojdzie do skutku, to szufla na polskiej scenie będzie jeszcze ciekawsza, ponieważ na rynku cały czas znajduje się kilka znanych i wolnych nam nazwisk.

Jeżeli raport się potwierdzi, to skład OG będzie wyglądał następująco:

  • Mateusz “mantuu⁠” Wilczewski
  • Shahar “flameZ⁠” Shushan
  • Nemanja “⁠nexa” Isaković
  • Maciej “F1KU” Miklas
  • Adam “NEOFRAG” Zouhar
  • Casper “ruggah⁠” Due (trener)

BĄDŹ NA BIEŻĄCO ZE ZMIANAMI NA POLSKIEJ I MIĘDZYNARODOWEJ SCENIE CS:GO- ZOBACZ NASZĄ SPECJALNĄ RELACJĘ ZE ŚWIATOWEJ SZUFLI