Respawn.pl

Kończymy BLAST Premier Fall Groups! Pozostało jeszcze jedno miejsce na Fall Final

Autor: Krzysztof Sarna

Rozgrywki BLAST Premier Fall Groups dobiegają końca. Już dziś obejrzymy ostatnie dwa spotkania. Prawie wszystko wiemy, bo Natus Vincere jest jedną z dwóch drużyn, która ma już zapewniony udział na imprezie z serii Fall Final. Pozostało jednak jeszcze jedno miejsce.

Wczorajszy dzień nie był udany dla OG Esports. Drużyna Mateusza “mantuu” Wilczewskiego przegrała z FaZe Clanem i tym samym zakończyła swój udział na BLAST Premier Fall Groups

Pozostało jednak jeszcze jedno miejsce na turnieju z serii Fall Final. I to właśnie o nie o godzinie 16:30 zagra Complexity Gaming oraz FaZe Clan. Będzie to rewanż za spotkanie sprzed dwóch dni, wszak obie te ekipy spotkały się w meczu otwarcia trwającego turnieju. Zwycięsko z tej potyczki wyszli reprezentanci CoL. Warto też przypomnieć, że będzie to kolejny mecz, w którym Marcelo “coldzera” David zmierzy się przeciwko swojej byłej formacji. Tak naprawdę trudno ocenić, kto wyjdzie dziś zwycięsko z tej potyczki. Mimo że to FaZe jest dziesięć miejsc wyżej w światowym rankingu HLTV, tak spory podziw wątpliwości wzbudza wynik z piątku. 

Natomiast o godzinie 20:30 będzie miał miejsce wielki finał. Co prawda nie jest on już w żadnej mierze istotny, jeśli chodzi o awanse. Czeka w nim Natus Vincere. Zwycięstwo jednak będzie opłacalne, bo wygrany zainkasuje większą pulę nagród. 

Harmonogram niedzielnych spotkań BLAST Premier Fall Groups prezentuje się następująco:

16:30 | Complexity Gaming vs. FaZe Clan – BO3 [Transmisja]

20:30 | Natus Vincere vs. zwycięzca meczu Complexity Gaming vs. FaZe Clan – BO3 [Transmisja]