Respawn.pl

Które naklejki z BLAST.TV Paris Major opłaca się otwierać? Sprawdzamy ceny naklejek!

Autor: Michał Maćkowski
9INE naklejka

Trwa BLAST.TV Paris Major CS:GO, czyli ostatnie turniej teraz rangi w tej wersji gry. Oczywiście do gry dodano zestawy naklejek drużyn i autografy zawodników, które potrafią kosztować spore pieniądze. 

Każdy Major w CS:GO okraszony jest nowy kapsułkami, w których znajdziemy naklejki z drużynami oraz autografy zawodników, którzy walczą o tytuł najlepszej drużyny na świecie. Oczywiście podczas tego, społeczność otwiera kapsuły, na których można nieźle zarobić!

Które naklejki z BLAST.TV Paris Major warto otwierać?

Do gry na ten moment trafiło sześć kapsuł, w których znajdziemy naklejki drużyn i autografy graczy. Wiele osób zastanawia się, które z nich najlepiej opłaca się otwierać. Patrząc w przeszłość, największy zwrot mogą dać właśnie naklejki zawodników i oczywiście mowa tutaj o tych w jakości czerwonej.

Zatem jak sprawdzimy na rynek Steam, najdroższą naklejką z całego BLAST.TV Paris Major jest autograf zawodnika G2 – Ilya “m0NESY” Osipov. Aby kupić naklejkę 18-letniego snajpera europejskiej formacji trzeba liczyć się z wydatkiem w okolicach aż 1800 złotych. Na drugim miejscu  Na drugi miejscu znajduje się autograf s1mple, którego koszt to już o wiele mniej, bo w okolicach 750. Podobnie cenowo prezentuje się naklejka gwiazdy Vitality – ZywOo.  Naklejki graczy Natus Vincere oraz Vitality znajdziemy w kapsułkach legend. Natomiast autograf m0NESY znajduje się w kapsule challenger, co psuje nam trochę idealny wybór po względem cenowym. To jednak można spokojnie ocenić, że najlepiej własnie te dwie kapsułki i porzucić kapsułę pretendentów.

autografy najdrozsze BLAST.TV Paris Major

Naklejki drużyn znacznie tańsze

O wiele taniej można zakupić naklejki drużyn, jakie grają na BLAST.TV Paris Major. O dziwo pochwalić się najdroższą naklejką drużyny z ostatniego Majora CS:GO może zespół MOUZ. Złota wersja naklejki tej ekipy kosztuj w okolicach 270 złotych. To jednak szansa na zdobycie lepszych wersji naklejek drużyn jest nieco większa, bowiem w kapsułkach znajduje się mniej przedmiotów, które mogą nam wydropić.

złota naklejka MOUZ z BLAST.TV PARIS MAJORZ perspektywy długo terminowej nieco ciekawiej mogą właśnie wyglądać naklejki drużyn, co możemy wywnioskować z przeszłości. Niektórzy dorobili się naprawdę niezłych pieniędzy po rozpadzie takich organizacji jak Titan czy iBUYPOWER. To jednak mówimy o długoterminowej inwestycji, którą lepiej rozpocząć od zakupu naklejek już bezpośrednio z rynku. Pamiętajcie jednak, że nie jest to porada inwestycyjna.

Relacje z BLAST.TV Paris Major dostępna jest tutaj.