Respawn.pl

kuben znalazł swój nowy dom!

Autor: Michał Maćkowski
kuben

Były trener między innymi Virtus.pro ponownie znalazł swój nowy dom. Jakub “kuben” Gurczyński po do końca nieudanym okresie w MAD Lions oficjalnie zasilił dzisiaj szeregi Apeks. 

Jakub “kuben” Gurczyński kontynuuje swoją międzynarodową przygodę. Były trener między innymi MAD Lions oraz Virtus.pro nadal będzie działał dla zagranicznej formacji i trenował międzynarodowy zespół, bowiem Polak zasilił barwy norweskiej organizacji Apeks.

Po zimie zawsze przychodzi wiosna

Ostatni okres nie były zbyt udany dla Jakuba “kubena” Gurczyńskiego, który w marcu zeszłego roku dołączył do hiszpańskiej organizacji MAD Lions. Na początku oczekiwania i wyniki były całkiem niezłe, ale tym dłużej zespół funkcjonował, tym coraz bardziej pogarszał swoją formę, co doprowadziło do szybkich zmian. Dokładnie w kwietniu tego roku organizacja zrezygnowała całkowicie ze składu CS:GO przez co kuben jak i między innymi Michał “MICHU” Müller ponownie zostali bez pracodawcy.

Czas na nowe wyzwanie kuben’a!

Były trener Virtus.pro jednak nie dużo czasu spędził na urlopie. Dzisiaj oficjalnie pieczę trenerską nad Apeks przejął Jakub “kuben” Gurczyńskim, przed którym teraz trudne zadanie. Polak musi poukładać skład prawie na nowo, bo w składzie brakuje na ten moment aż dwóch ogniw. Nie wiemy na ten moment, kto zasili szeregi norweskiej organizacji, jednak niewykluczone, że może to być któryś z Polaków, bowiem wielu znanych zawodników znad Wisły nadal nie ogłosiło swoich nowych zespołów.

Aktualny skład Apeks wygląda następująco:

  • Martin “STYKO” Styk
  • Joakim “jkaem” Myrbostad
  • Tim “nawwk” Jonasson
  • Jakub “kuben” Gurczyński (trener)