Respawn.pl

Kubota Pack w Farming Simulator 22!

Autor: Marcin Skrętkowicz

Cenega, oficjalny partner firmy GIANTS Software w Polsce, z przyjemnością informuje, że do planu wydawniczego naszej firmy trafił dodatek do gry Farming Simulator 22 zatytułowany Kubota Pack. Zestaw znanego na całym świecie japońskiego producenta wywodzącego się z Osaki wprowadzi do gry 11 nowych maszyn i narzędzi rolniczych. Rozszerzenie ukaże się w pudełkowym wydaniu już 28 czerwca na PC.

W dodatku znajdzie się między innymi M8 – największy z dotychczasowych ciągników Kubota. Dzięki przestronnemu wnętrzu kabiny i doskonałemu widokowi na pola, ciągnik ten zapewni wirtualnym rolnikom najlepsze warunki pracy.

W ofercie dostępny będzie również ciągniki M5, M6 i M7, a także ładowarki kompaktowe, ładowarki gąsienicowe i pojazdy użytkowe. Sprzęt ten umożliwi wykonywanie codziennych zadań rolniczych, takich jak załadunek oraz transport towarów, a wszystko to za pomocą nowoczesnych, wszechstronnych i wydajnych narzędzi.

Dzięki szybkiemu i zwinnemu Sidekickowi oraz wszechstronnemu i wytrzymałemu modelowi RTVX1140 gracze mogą szybko dostarczać produkty lub poznawać i eksplorować teren – nawet razem z kilkoma pasażerami. Dodatek wprowadzi również nowe stroje, dzięki którym wirtualni rolnicy będą mogli nosić w grze ubrania marki Kubota.

Kubota Pack wymaga podstawowej gry Farming Simulator 22. Dodatek w wersji na konsole dostępny będzie w cyfrowej dystrybucji.