Respawn.pl

kUcheR w Team Empire

Autor: Sergiusz Lelakowski

Emil “kUcheR” Akhundov, kojarzony zapewne przez wielu z was chociażby ze styczniowych kwalifikacji do MLG Columbus, do udziału w których jego ówczesny zespół zapewnił sobie awans z pierwszego miejsca w Europejskim Minorze, z dniem dzisiejszym oficjalnie zasilił szeregi Team Empire.

Mimo że jeszcze nie tak dawno mogliśmy oglądać Emila w barwach HellRaisers, a barwy te reprezentował przez długi okres czasu, w marcu, kiedy wygasł jego kontrakt, organizacja dość niespodziewanie postanowiła nie przedłużać umowy. Tłumaczono to chęcią przetestowania nowego zawodnika, a jednocześnie rzekomo niezbędną dla Ukraińca, osiągającego słabe rezultaty, przerwą od kantera, która miała pozytywnie wpłynąć na jego dalszą karierę. Od tamtego czasu kUcheR pozostawał bez gamingu. To już jednak przeszłość, bowiem właśnie zastąpił on swojego rodaka, Ilya “fixa” Golovko, w składającej się z dwóch Białorusinów, dwóch Rosjan i jednego Ukraińca formacji zwanej Empire.

Aktualny skład TE:
[flag by]Roman “CyberFocus” Dergach[/flag][flag by]Sergey “spaz” Skrypchik[/flag][flag ru]Denis “electronic” Sharipov[/flag][flag ru]Alexander “spiker” Ivanov[/flag][flag ua]Emil “kUcheR” Akhundov[/flag]

Oświadczenie managera drużyny, Maxima Zalilova:
“W dniu dzisiejszym zmuszeni jesteśmy dokonać roszad w zespole. Postanowiliśmy wyłączyć z ekipy naszego kolegę, Ilya “fix” Golovko, świetnego gracza i przyzwoitego człowieka, gdyż nasze ostatnie wyniki nie były zadowalające. Próbowaliśmy różnych metod, jednak wszystkie zawiodły. To zmusiło nas do wzmocnienia składu doświadczonym Emilem “kUcheRem” Akhundovem. Fix – dziękuję za wszystko, co dla nas zrobiłeś i życzę ci powodzenia.”