Respawn.pl

Kup fotel lub biurko marki Genesis aż do 65% taniej dzięki BLACK WEEK!

Autor: Michał Maćkowski
Genesis

Polska marka produkująca sprzęt dla graczy Genesis ruszyła z gorącą promocją z okazji BLACK WEEK! Od 21 listopada możecie zakupić biurka i fotele polskiego producenta aż o 65% taniej.

Genesis rozpoczął świętowanie BLACK WEEK na grubo! Polska marka wystartowała z BLACK WEEK, dzięki czemu można zakupić fotele i biurka w naprawdę super promocji, która sięga nawet do 65%. Oferta już trwa, więc jeżeli chcecie sobie sprezentować przedwczesny świąteczny prezent, nie będzie na to lepszej okazji!

BLACKWEEK od Genesis wystartował!

Od 21 listopada na oficjalnej stronie Genesis ruszył BLACK WEEK, czyli tydzień dużych promocji na fotele i biurka polskiego producenta. Tym razem nasz partner serwisu postanowił obniżyć swoje produkty aż do 65%, dzięki czemu możecie zaoszczędzić naprawdę sporo gotówki, a na dodatek cieszyć się najlepszym sprzętem dla graczy.

Przeczytaj więcej – Recenzja Radium 400 – niedrogiego mikrofonu studyjnego

Promocja wystartowała 21 listopada i potrwa do 28 listopada. Dzięki promocji możecie kupić taniej wszystkie dostępne biurka Genesis oraz kilkanaście modelów foteli, w tym także najnowsze egzemplarze, które niedawno miały swoją premierę.

Tak o to dzięki BLACK WEEK możecie zakupić takie modele foteli jak Astat, Nitro 650 ONYX czy posiadające podświetlenie RGB fotele z serii Trit. Co ciekawe, w promocyjnej ofercie dostępne są także biurka w kolorze czarnym jak i białym!

Wszystkie produkty przecenione z okazji BLACK WEEK znajdziecie na oficjalnej stronie Genesis. Na dodatek dzięki promocji, otrzymujecie darmową dostawę.

Niniejsza publikacja rozumiana jako tekst została napisana na zlecenie firmy Genesis. Portal Respawn.pl za tę publikację otrzymał gratyfikację w formie pieniędzy. Firma miała wpływ na niniejszą publikację.