Respawn.pl

Latanie w Counter-Strike 2 – dziwny błąd wykryty przez graczy!

Autor: Michał Maćkowski
Latanie w Counter-Strike 2

Coraz więcej dziwniejszych błędów pojawia się w Counter-Strike 2. Tym razem gracze doczekali się możliwości latania, przez błąd związany z modelami.

Latanie w Counter-Strike 2 – wszystko przez błąd gry!

Był Michael Jackson peak, błąd z funkcją kart graficznych od AMD, problemy anti-cheat z banowanie graczy, którzy nie oszukiwali. Co mogło jeszcze się wydarzyć? A błąd związany z zawieszaniem się modeli, co powoduje latanie graczy i przyjmowanie przedziwnych pozycji.

Jak odkryli gracze, błąd związany z modelami, powoduje, że w grze możemy latać i widzieć znaczną część mapy lub przyjmować nienaturalne pozycje w grze. Sprawa jest na tyle poważna, że błąd wykorzystać może każdy, w każdym momencie, jeżeli ma obok siebie kompana. Już przez graczy błąd poprzez latanie w Counter-Strike 2 nazwany został ElevatorPeek.

Jak zatem działa błąd? Wszystko przez zawieszanie się między sobą modeli postaci, które w pewnym momencie unoszą się nad ziemie. Nie jest to łatwe do wykonania, ale jeżeli ktoś to opanuje, to buduje sobie niewyobrażalną przewagę. To kolejny błąd w Counter-Strike 2 w ciągu trzech tygodni. Z pewnością jednak nie ostatni.

@skinsmonkey_com ELEVATOR PEEK in CS2 🔝 #fyp #cs2 #csgomoments #cs2memes ♬ dźwięk oryginalny – SkinsMonkey

Na ten moment nie wiemy, kiedy Valve naprawi błąd, jednak nie wykluczone, że nastąpi to już w najbliższej aktualizacji. Deweloperzy mają co robić, bo gracze na bieżąco znajdują nowe problemy, a wciąż nie został rozwiązany między innymi błąd z anti-cheat, który banuje graczy z dużą czułością.