Respawn.pl

LEGENDA TRWA WIECZNIE! PIĘKNY ŻETON CS:GO JUŻ W CS2

Autor: Krzysztof Sarna

Minionego wieczoru doszło do oficjalnej premiery CS2. Społeczność cieszy się już nową grą, powoli zapominając o CS:GO. Każdy jednak, kto grał w Counter-Strike’a: Global Offensive do końca o nim nie zapomni, a to chociażby za sprawą pięknego żetonu, który do swojego ekwipunku otrzymał każdy, kto wcześniej grał w CS:GO. LEGENDA TRWA WIECZNIE!

Legends never die, czyli żeton z CS:GO dla każdego, kto wcześniej grał

Counter-Strike 2 pojawił się jako bezpłatna aktualizacja do CS:GO i tym samym zastąpił grę, która ukształtowała tysiące osób. Co najważniejsze – dostęp do CS-a 2 jest w pełni bezpłatny. 

Pamiątkowy żeton CS:GO otrzyma każdy, kto rozpoczął grę w CS-a ponad tydzień temu. Tak więc jest to z pewnością olbrzymie grono i zdecydowana, ale to naprawdę zdecydowana część społeczności Counter-Strike’a. Graczy, którzy kolekcjonują żetony (monety) w CS-owych ekwipunkach jest rzeczywiście wiele, chociaż też duży procent graczy nie przywiązuje do nich większej uwagi. To najzwyczajniej w świecie kwestia gustu. 

CZYTAJ TAKŻE: TO SIĘ DZIEJE! PREMIERA CS2 I KONKRETNY TRAILER

Sam żeton oczywiście jest stylowy i trudno odmówić mu bycia pięknym. Na obwódce nie brakuje gwiazd oraz laurów, ale jej głównym elementem jest oczywiście napis: “Counter-Strike Global Offensive”. Jedna strona zawiera logo strony antyterrorystów, podczas gdy druga terrorystów. Obie strony łączą wypisane lata niebieskim kolorem: 2012-2023. To właśnie przez tych jedenaście lat, a więc nieco ponad dekadę cieszyliśmy się CS:GO.

11 1 22