Respawn.pl

Strona główna » Leman opuszcza AGO i szuka nowej drużyny

Leman opuszcza AGO i szuka nowej drużyny

Autor: Maks Bartosik

Szykują się kolejne zmiany na polskim podwórku. Eryk “Leman” Kocęba otrzymał od AGO pozwolenie na poszukiwanie nowej drużyny.

25-letni riffler dołączył do “Jastrzębi” w lipcu 2019 roku i od tamtego czasu bez przerwy reprezentował barwy polskiej organizacji. Jako zawodnik AGO wystąpił w wielu turniejach, w tym na Games Clash Masters 2019 i finałach piętnastego sezonu ESL Pro League. W ostatnich miesiącach jednak gra AGO zdecydowanie się nie układała, czego dowodem są wyniki polskiego składu. Zespół Lemana odpadł z bilansem 1-3 z Elisa Invitational Spring 2022, a wcześniej pożegnał się z Pinnacle Cup w pierwszym etapie turnieju.

Zawodnik napisał: Hej, AGO pozwoliło mi szukać innych opcji. Jestem otwarty na wszelkie propozycje, chętnych zapraszam do kontaktu na DM lub poprzez maila: lemanrwt@gmail.com. 

Czytaj także: Loord: Problem w budowaniu drużyny w Polsce pojawia się już na etapie pozyskania IGL-a

Odejście Lemana prawdopodobnie ma związek z opisywaną przez nas przebudową składu AGO. Według doniesień, nowy skład “Jastrzębi” będzie budowany wokół Furlana i PHRa. Początkowo do tej dwójki mieli dołączyć sobol i reiko, jednak wszystko wskazuje na to, że obaj zawodnicy postanowili pozostać w Honoris.