Respawn.pl

Let Us Cook znalazło trenera i organizację?!

Autor: Maks Bartosik
Snax, Let us cook

Pojawiły się kolejne interesujące informacje o przyszłości składu Snaxa. Według jednego z leaków, Let Us Cook wkrótce dołączy do Permitta Esports. Dodatkowo zespół ma także rozpocząć współpracę z nowym trenerem.

Let Us Cook ma za sobą naprawdę dobre tygodnie. Formacja Snaxa w ostatnim czasie zajęła 3-4 miejsce w 4 sezonie CCT North Europe Series, pokonując po drodze m.in. Monte i Fnatic. Wcześniej co prawda LCU zakończyło udział w 44 sezonie ESL Challenger League na 9-12 miejscu, jednak mimo to postęp polsko-rumuńskiego składu jest zauważalny.

A może być jeszcze lepiej. Według jednego z leaków, wkrótce nowym trenerem zespołu zostanie Adrian “Imd” Pieper. 27-letni szkoleniowiec przez ostatnie dwa lata współpracował z Anonymo Esports, z którym rozstał się wraz z końcem marca. Teraz wszystko wskazuje na to, że były trener Illuminar i x-kom Team rozpocznie nowe wyzwanie ze składem Snaxa.

Ten sam leak potwierdza również wcześniejsze doniesienia o nowej organizacji, do której ma dołączyć zespół Let Us Cook. Tak jak informowaliśmy lekko ponad miesiąc temu, Snax i spółka podpiszą kontrakty z Permitta Esports. Szwajcarska organizacja pozostaje bez zespołu CS:GO odkąd pożegnała się z polskim składem, występującym teraz pod nazwą Paloma.

Skład Let Us Cook po dołączeniu imd będzie prezentował się następująco:

  • Poland Janusz “Snax” Pogorzelski
  • Poland Paweł “byali” Bieliński
  • 🇷🇴 Alexandru “s0und” Ștefan
  • Poland Sebastian “fr3nd” Kuśmierz
  • 🇷🇴 Raul “Blytz” Gligor
  • Poland Adrian “imd” Pieper (trener)