Respawn.pl

LGB fe ponownie w gotowości

Autor: Sergiusz Lelakowski

Po kilku miesiącach zmagań z problemami kadrowymi, kobieca reprezentacja LGB eSports znowu jest w komplecie. Do drużyny dołączyły bowiem właśnie Sophia “Kim” Benfakir oraz Hege “Hedje” Botnen.

Reprezentantki norweskiej organizacji od początku roku nie mogły znaleźć stabilnej, piątej zawodniczki. Wspomnianą Norweżkę, znaną pod pseudonimem Hedje, zastąpiła w marcu niejaka Lena “shushu” Babic, jednak po niedługim czasie sama odeszła. Mniej więcej dwa miesiące później ze wspólnej gry zrezygnowała także Aurora “aurora” Lyngdal, w związku z czym w ekipie zaczęło brakować już nie jednej, a dwóch miłośniczek Counter-Strike: Global Offensive. Na całe szczęście, braki te zostały w końcu wypełnione. Po kilku miesiącach przerwy od esportowej rywalizacji, do zespołu wróciła Hege, a wraz z nią zwerbowana została 23-letnia aimerka z Francji, Kim, wcześniej występująca w barwach Team Unikrn.

Ekipa LGB fe:
[flag no]Matilde “mattye” Wiik[/flag][flag se]Lizette “L.K.S” Scheich[/flag][flag no]Hanne “HaySS” Skårdal[/flag][flag no]Hege “Hedje” Botnen[/flag][flag fr]Sophia “Kim” Benfakir[/flag]