Respawn.pl

Loord i Michu znowu razem! Polski trener dołącza do IKLA!

Autor: Maks Bartosik

Mamy kolejny polski akcent w IKLA! Po tym jak do ukraińskiej formacji dołączył Michu, teraz w jego ślady poszedł Loord, który został trenerem zespołu.

Loord pozostawał wolnym agentem na rynku trenerów po tym, jak rozstał się z Entropiq, gdzie trenował zespół w którym występował m.in. Snatchie. Drużyna szkolona przez Polaka nie odniosła jednak żadnych sukcesów, więc rezygnacja z jej usług przez czeską organizację nikogo nie dziwiła. Po niemal równym miesiącu Loord znalazł jednak nowy dom, a przy okazji połączył siły z jednym z zawodników, z którym miał już okazję wcześniej współpracować.

Loord został zaprezentowany jako nowy szkoleniowiec IKLA, która obecnie przechodzi przebudowę składu. Ukraińska organizacja zdecydowała się jakiś czas temu porzucić ideę budowy w pełni ukraińskiego składu i ruszyła w model międzynarodowy, zatrudniając m.in. MICHA. Loord miał już okazję z nim współpracować, gdy obaj reprezentowali barwy Team Kinguin. Teraz po sześciu latach obaj Polacy znowu znaleźli się w jednym zespole, a sam Loord nie ukrywał zadowolenia z tego faktu.

Aktualny skład IKLA prezentuje się następująco:

  • Michał “MICHU” Müller
  • Alexey “Topa” Topchienko
  • Vladislav “Kvem” Korol
  • Zoran “xicoz” Markovski
  • Mariusz “Loord” Cybulski (trener)