Respawn.pl

Snatchie i Loord kończą przygodę z Entropiq!

Autor: Maks Bartosik
Snatchie Sprout

To koniec przygody Polaków w Entropiq! Czeska organizacja poinformowała o zakończeniu współpracy ze składem, w którym byli m.in. Snatchie i Loord.

Entropiq powróciło na scenę CS:GO z nowym składem wraz z początkiem lutego tego roku. Wtedy czeska organizacja postanowiła zbudować roster oparty na zawodnikach z Europy Wschodniej. Wśród nich był nie tylko wspomniany Snatchie, ale też AJTT, Moriisko, Rutk0 oraz red. Trenem składu został wybrany Loord, który miał wesprzeć skład swoim doświadczeniem.

To się jednak nie udało. Międzynarodowy skład Entropiq grał zdecydowanie poniżej oczekiwań, nie odnosząc żadnego sukcesu. Najlepszym wynikiem zespołu było zajęcie 3 miejsca w 45 sezonie ESEA Main Division, jednak to stało się już po zmianach w składzie. W końcowym etapie rozgrywek w Entropiq nie występowali już Moriisko i Rutko, a ich miejsce w składzie zajęli PlesseN i Ritchie.

Kontrakty z Entropiq wygasają, Polacy opuszczają zespół

W poniedziałek organizacja oficjalnie poinformowała, że nie przedłuży kontraktów z swoim składem. Skomentował to m.in. Loord, który podziękował organizacji i zawodnikom za czas który z nimi spędził. Dodał także, że przerwa wakacyjna jest idealnym momentem na odpoczynek i zebranie myśli o tym, co dalej.

Skład Entropiq prezentował się następująco:

  • Christoph “red” Hinrichs
  •  Michał “snatchie” Rudzki
  • Niclas “PlesseN” Plessen
  • Richard “ritchiEE” Mestdagh
  • Filip “AJTT” Dolenský  
  • Mariusz “Loord” Cybulski (trener)