Respawn.pl

los kogutos jako jedyna ekipa z awansem do play-offów CCT North Europe Series 7

Autor: Krzysztof Sarna

Walczyły trzy, ale awansowała tylko jedna. los kogutos jako jedyna formacja z Polski awansowała do fazy play-off CCT North Europe Series 7. Pompa Team oraz ThunderFlash musiały obejść się smakiem. Przed “Kogutami” jednak trudne zadanie już na sam start walki o tytuł. 

los kogutos w fazie play-off CCT North Europe Series 7

“Koguty” w dwóch mapach rozprawiły się z Nexus. Wybrany przez Polaków Nuke szedł im jak z płatka, ponieważ wygrali go do siedmiu. O wiele więcej i trudniej było na Mirage’u, gdzie formacja z Rumunii wygrywała 6:1, a i tak przegrała pierwszą część do siedmiu. Po czterech wygranych rundach przez lk wydawało się, że wszystko idzie już w świetnym kierunku (12:7). Mimo to przewaga stopniała do dwóch oczek (13:11), ale Tomasz “tomiko” Uroda i jego koledzy poradzili sobie z decydującymi chwilami i zamknęli całe starcie w dwóch mapach. “Koguty” zagrają w 1/8 finału przeciwko Apeks. 

CZYTAJ TAKŻE: Wykasuj swoje dane z internetu, czyli Incogni

Pompa nie miała przesadnie czego szukać w pojedynku z 9 Pandas. Podopieczni Adriana “IMD” Piepera dostali solidną lekcję gry zarówno na Ancient, jak i Overpassie, ulegając kolejno do sześciu i ośmiu. Rosjanie na start gry w play-offach turnieju zmierzą się z 9z. 

Pełną serię rozegrali gracze ThunderFlash, jednak bez pomyślności. To Space po trzech arenach cieszyło się z awansu do play-offów CCT North Europe Series 7. Emek “enzero” Kartanbaev i jego koledzy objęli prowadzenie po wygranym Overpassie do jedenastu. Na Ancient musieli jednak uznać wyższość formacji znad Wisły, która wygrała 16:9. Reprezentanci TF bezsprzecznie będą chcieli jak najszybciej zapomnieć o Nuke’u, na którym ulegli do dwóch. 

Wtorkowe wyniki polskich formacji prezentują się następująco:

los kogutos 2:0 Nexus – Nuke 16:7, Mirage 16:12

Pompa Team 0:2 9 Pandas – Ancient 6:16, Overpass 8:16  

ThunderFlash 1:2 Space – Overpass 11:16, Ancient 16:9, Nuke 2:16